Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehetne csinálni órán?

Mit lehetne csinálni órán?

Figyelt kérdés

Tudjátok most lesz majd júniusban amikor év végén egész héten az udvaron vagyunk szinte, mert mindenki befejezte a tanítást (8-os vagyok) vagy pedig aztmondja a tanár, hogy foglald el magad az órán (ami szintén nagyon nehéz lesz) mert ugye már nem tanít, hanem ő is intézi a saját iskolai dolgait....

Szóval mit lehetne ilyen órákon csinálni?



2018. máj. 7. 18:35
 1/6 anonim válasza:
83%
Hát, hogyha egyedüli, terembeli elfoglaltságra gondolsz, mindenképpen az olvasást ajánlom :)
2018. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt elfelejtettem írni, hogy olvasás nem jó, mert nemtudok hangzavarban olvasni 😂 nem, nem egyedüli foglalkozásra, többen is vagyunk
2018. máj. 7. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézetek sorozatot vagy filmet
2018. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vigyetek társast. Kérjetek a tesitanártól egy röplabdát, és röplabdázzatok. Mi gimiben is ezt csináljuk.
2018. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rajzolj, tankozz a padtársaddal, amőbázzatok, rajzolgassatok csukott szemmel, játszatok szóláncot, játszatok "ki, kivel, hol, mikor, mit csinál"-t, gyakorold az idegennyelvet amit tanulsz, írj fogalmazást, írj verset, csinálj egy listát azokból a dolgokból amiket nyáron csináni szeretnél. :)
2018. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rajzolás, zenehallgatás, kártyázás, internetezés (nem tudom mennyire engedik meg a telefont), beszélgetés.
2018. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!