Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Énektanár kicikizhet a hangom...

Énektanár kicikizhet a hangom miatt?

Figyelt kérdés

Mutálok, és nevetett rajtam mert nem sikerült egy ugrás a dalban, és az osztály is kiröhögött mert a tanár megtette. Ez nekem elég rosszul esett. Csinálhat ő ilyet, mikor ráadásul tudja, hogy ebben a korban vagyok?


14/F


2018. máj. 19. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
A diákot semmiképpen sem provokálhatja, mert végül is ez is annak minősülhet, ha tényleg mélyen érintett. Kérdezd meg a tanárt mit talált benne olyan humorosnak. De lehet nem akart meg bántani csak szimplán viccesen jött ki a helyzet.
2018. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Veled együtt akart nevetni, ne legyél már ennyire önérzetes! Vedd elő a humorérérzékedet!
2018. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Jó nagy tahó a "tanárod". Nulla pedagógiai érzéke van, inkább menne ki a krumpliföldre gazolni. Tudja jól, hogy a fiúknak ebben a korban mutál a hangja, csak egy vértahó prosztó neveti ki ezért a diákot.
2018. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy itthon is apám folyton ezzel viccel hogy olyan a hangom mint a kismacskának, mikor rátaposnak a farkára meg ilyenek és kicsit engem ez már zavar és várom mikor leszek már rajta túl és erre meg az osztály meg a tanár is kiröhög pedig én meg zenész is akarok lenni.
2018. máj. 19. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Hát én még azt tudom javasolni, hogy mondd meg, hogy téged ezek a szavak nem érintenek túl kellemesen és nem esik jól.

Ha nem szólsz akkor a sulidban ez el is fajulhat (Általános iskolák átka) általánosban mindenki keresztül megy valamilyen cikis dolgon legyen az bármi. Még azt tudnám javasolni, hogy légy büszke és nem mutasd ki, hogy ez rosszul esik és nevess velük. Akkor egy idővel abba hagyják, mert látják, hogy nem vagy kapható erre.

2018. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki leszel bannolva am
2018. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak azokat a diákjaimat nevettem ki, akiket szerettem , ha ez megnyugtat. Soha nem rosszindulatból. Ha leégetni akartam valakit, akkor beszóltam.

Nyilván neked is volt már olyan, hogy megmosolyogtál valaki egy "ügyetlenkedése" miatt.


Szerintem, mire ezt írom, már túl is léptél ezen.

2018. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!