Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy érjem el, hogy kirugjanak...

Hogy érjem el, hogy kirugjanak egy tanárt?

Figyelt kérdés

A helyzet az ,hogy az iskola ahova járok eleve nagyon rosz..

Van egy tanár aki kifejezetten hülye..egy fogyatékos van valami baja az tuti..az igazgató nagyon nem akarja kirugni mert ,hogy akkor nem lesz ki tanítson infót(nem mintha a mostani tanítana..amúgy se fontos tantárgy..)

Eddig az volt vele a baj ,hogy egy héttel előre beírt hiányzónak,majd beismerte hogy pofára osztályoz,(felvettük videóra de igazgatót nem érdekelte,sőt letöröltette..)

Nem írja be a jó jegyeket,csak a rosszat..

Barátnőmnek azt mondta lezárta hármasra, majd egy héttel rá megbuktatta..

Én minden orán bent vagyok ,és beírt nekem csomó hiányt.

Nem is ad új feladatokat hanem ugyanazt a hármat kell csinálni..órán semmit se mond,csak néz ki a fehéből..

Mult órán( van rólla videóm) üvölteni kezdett egy osztálytársammal mert..:

A barátnője evett az órán és leejtett egy csipsz farabot..és a másik csajnak írt be a tanár,azzal a címszóval hogy valakinek be kell írni..

A csaj szólt ,hogy nem ő ejtette le a csipszét,és a ki leejtette az beismerte ,hogy ő volt.

Erre elkezdte hogy ő nem húzza ki a szaktanárit, meg ilyet szól hogy:nem tudsz együt élni egy szaktanárival?

Itt kérdezte a csaj ,hogy maga pofára osztályoz?

Válasz:igen.

-Akkor most a semmiért kapok?

Kérdezte a csaj, erre üvölteni kezdett vele a tanár ,hogy olvasd el a házi rendet,

Kérdezte a csaj ,hogy miért üvölt,erre a válasz az volt hogy:miért ne üvölthetnék!

És hogy mit képzelsz magadrol?!

..felvételem van arról ,hogy üvölt...rövid a felvétel mert megijedtünk ,hogy megüti a csajt..

A videót sajnos nem tehetem fel ,mert személyi jogsértés.


Nem tudom kihez menjek,vagy mit csináljak.

Valaki tud valamit?


2018. máj. 26. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
ombudsman-hoz forduljatok
2018. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

“Ombudsmanok kisebb társadalmi egységekben, például iskolákban is működhetnek. Itt feladatuk a konfliktuskezelés.”


Forrás: Wikipédia


Láthatóan az igazgató nem tesz semmit, pedig az infotanárokból Dunát lehet rekeszteni.

2018. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Ismerve a mai fiatalok "szokásait", egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy itt a tanár a legnagyobb probléma. Ok-okozat. Magatoknak főztétek, egyétek is meg. (óra alatt nem zabálunk, ülj le 1-es)
2018. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Itt most a tanár a hibás..nem értem miért kell egyből minket hibáztatni...elmondtam mit művel, és ezek amiket leírtam még a gyengébb hülyeségek amit csinállt. Ugyhogy ez hogy együk meg amit főztünk nagyon rosz példa ide mert NEM MINDÍG a diák a hibás.
2018. máj. 26. 20:21
 5/21 anonim válasza:
50%
Klikk-hez is mehettek.
2018. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Amúgy oké hogy óra alattnem zabállunk, de a tanár nem k***vázgat le diákot, és tanitania kell!

Egy ..kettő. Beismerte ,hogy pofára osztályoz.

Három.aki evett órán elismerte rendesen ,hogy ő a hibás ne a másik lánynak írjanak be. Erre a tanár ezt felelte ,hogy ő nem húzza ki a beírást,bírja ki hogy van egy beírása, és hogy azért neki írta be mert ő volt a legközelebb és valakinek be kell írni.

2018. máj. 26. 20:24
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Valaki vállalja be, hogy kiprovokálja a pofont tőle. Aztán mehet bíróságra..
2018. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

"A videót sajnos nem tehetem fel ,mert személyi jogsértés."

A jogalkotóknak meg kellene szüntetni ezt a személyiségi jogokról szóló hülyeséget. Mert pont ez védi a gazembereket. Régen a tyúktolvaj nyakába akasztottak egy táblát tolvaj felirattal és a csendőrök annyiszor vezették végig a falun míg meg nem unták.

Ahogy ennek a tanárnak a viselkedése is fel kellene hogy kerülhessen a netre, sőt akár ki is lehessen plakátolni szerte a városban. És akkor legyen jogsértő ha nem lenne igaz amit közzé tesznek róla. De ha igaz, akkor a sértett vagy bárki akár CD-ket is kiadhasson a bűneiről.

Én mindig lecsináltam a gazemberek személyiségi jogait. Mindig az vezetett eredményre.

2018. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Ki az a paraszt, aki chipset zabál ÓRÁN SZÁMÍTÓGÉP előtt?
2018. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
A tanár szavait annyira kell komolyan venni, mint a ti hozzáállásotokat a tanuláshoz. 2.osztályos a gyerek középsuliban, sokat mesél. Nincs kedvem itt leírni azt amit megengedtek magatoknak óra alatt. Persze ti eminensek vagytok, senki nem hibás csak a tanár. Ha ez így lenne, nem te lennél az egyetlen aki ide írogat. De tudod mit, írjunk ki népszavazást: kirúgathat egy diák egy tanárt?
2018. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!