Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy érjem el, hogy kirugjanak...

Hogy érjem el, hogy kirugjanak egy tanárt?

Figyelt kérdés

A helyzet az ,hogy az iskola ahova járok eleve nagyon rosz..

Van egy tanár aki kifejezetten hülye..egy fogyatékos van valami baja az tuti..az igazgató nagyon nem akarja kirugni mert ,hogy akkor nem lesz ki tanítson infót(nem mintha a mostani tanítana..amúgy se fontos tantárgy..)

Eddig az volt vele a baj ,hogy egy héttel előre beírt hiányzónak,majd beismerte hogy pofára osztályoz,(felvettük videóra de igazgatót nem érdekelte,sőt letöröltette..)

Nem írja be a jó jegyeket,csak a rosszat..

Barátnőmnek azt mondta lezárta hármasra, majd egy héttel rá megbuktatta..

Én minden orán bent vagyok ,és beírt nekem csomó hiányt.

Nem is ad új feladatokat hanem ugyanazt a hármat kell csinálni..órán semmit se mond,csak néz ki a fehéből..

Mult órán( van rólla videóm) üvölteni kezdett egy osztálytársammal mert..:

A barátnője evett az órán és leejtett egy csipsz farabot..és a másik csajnak írt be a tanár,azzal a címszóval hogy valakinek be kell írni..

A csaj szólt ,hogy nem ő ejtette le a csipszét,és a ki leejtette az beismerte ,hogy ő volt.

Erre elkezdte hogy ő nem húzza ki a szaktanárit, meg ilyet szól hogy:nem tudsz együt élni egy szaktanárival?

Itt kérdezte a csaj ,hogy maga pofára osztályoz?

Válasz:igen.

-Akkor most a semmiért kapok?

Kérdezte a csaj, erre üvölteni kezdett vele a tanár ,hogy olvasd el a házi rendet,

Kérdezte a csaj ,hogy miért üvölt,erre a válasz az volt hogy:miért ne üvölthetnék!

És hogy mit képzelsz magadrol?!

..felvételem van arról ,hogy üvölt...rövid a felvétel mert megijedtünk ,hogy megüti a csajt..

A videót sajnos nem tehetem fel ,mert személyi jogsértés.


Nem tudom kihez menjek,vagy mit csináljak.

Valaki tud valamit?


2018. máj. 26. 19:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Na jó..azért áljunk már le! Attól ,hogy diák vagyok én rendesen tanulok és IGEN lehet a tanár is hülye! Pl ez egy ilyen tanár. Irtam miket művel.

Aki nem hiszi el az meh ne irjon ide semmit..de egyebként felvételeim vannak arról mit művel

2018. máj. 26. 20:41
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
Miért van óra alatt a mobil nálad? Persze zenét hallgatni, meg felvenni mások hülyeségét. Mennymáááá
2018. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ez fantaszikus...miért engem hibáztattok?? Mi közöd miért van nállam?

Egyébként azért mert arra teszem át a gépról az órai munkámat,mert letörlik.

A másik,eleve elindítom a videót,mert a tanár ilyeneket csinál,hogy lezár valakit,pl a barátnőm hármasra, erre most szólt az ösztályfőnök hogy megbukott.

Na ezért van nállam telefon . Hogy felvegyem azt ,hogy mondta ,hogy le van zárva, legyen bizonyóték ez nem hülyeség. Nem is értem mit kötözködsz ilyenen. Ne védd már a tanárt ,mert itt most nagyin nincs igaza a tanárnak.

2018. máj. 26. 21:01
 14/21 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is ti vagytok a hibás.

Tuti miattatok kattant be a tanár, mert egész órán pofáztok és zabáltok.

2018. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Ombudsman csak javaslatot tesz,inkább a kormányhivatal oktatási osztályát kell megkeresni,kimennek és akár eljárást indthatnak.
2018. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Megpróbáljuk,mert ez már súlyos ami itt van.

Múltkor felpofozott egy diákot,mert megkérdezte,hogy lesz e dolgozat.


A többieknek meg: utállom az ilyen tanár b**zi embereket akik azt hiszik csak a diák lehet a hibás.

Kivánom ,hogy egyszer kapjatok egy ilyen tanárt vagy főnököt:)

Élveznétek.

Mi is élvezzük amikor egy héttel előre beír minket hiányzónak,meg amikor segítséget kérünk le k**va anyáz:)

2018. máj. 26. 21:55
 17/21 anonim válasza:

pofont viszont már nem adhat,ha volt nyoma akkor látlelet és rendőrség.

Viszont ha sokan látták még csinálhattok belőle ügyet,értetségi előtt vagy után vagytok?

2018. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Elött.

Nem maradt nyoma sajnos.

De ilyen a ritkább. Inkább idegbajon és indulatos

2018. máj. 26. 22:06
 19/21 anonim válasza:
Aza gond ha ilyen .... akkor érettségin simán kibabrálhat veletek.Még ha nem is az adott érettségi tárgy tanára,mivel sajnos tanár a tanárral van. Azt javaslom hogy a panaszosok gyűljenek össze,mindenki írja le névvel a sérelmeit,ha jogtalanul írt be hiányzónak a többi diák ezt tudja bizonyítani. A jó jegyekről gondolom van írásbeli dolgozat leosztályozva azokra is szükség van,és napló fénymásolatra,az adott videóval. Ezekkel együtt a illetékes kormányhivatalhoz kellene fordulni személyesen minden panaszossal.
2018. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
szerintem is fogjatok össze és együtt tegyetek feljelentést.
2018. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!