Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak ha nincs egy...

Mit csinaljak ha nincs egy igaz baratom se? Egyedul erzem magam

Figyelt kérdés

Szoval vannak barataim csak ok olyan felszines baratok.Azt hittem altalanosban hogy amikor majd gimis leszek akkor talalok majd igaz baratot de nem igy van.Az altalanos iskolai osztalytarsaim azok olyanok mintha nem is ismernenek elmennek mellettem az utcan ugy hogy ram se neznek es nem is koszonnek.Gimibe meg az van hogy en mar probaltam talalkozokat osszehozni a barataimmal kulon-kulon de mindig olyan rossz volt.Pl amikor moziba mentunk akkor a mozi elott talalkoztunk bementunk,megneztuk a filmet es mar mentunk is haza,pedig szivesen mentem volna meg vasarolgatni azzal a lannyal.De volt olyan amikor vasarolni mentem egy masik lannyal es az volt hogy csak jott utanam o nem nezegetett semmit csak en,es ez olyan rossz.Nem is szoktunk beszelni hetvegente csak akkor ha lecke kell valakinek.

Annyira szeretnem ha lehetne egy olyan baratnom akivel normalisan tudnek barhova elmenni es beszelgetni.

Most nyaron mennem kell nyari gyakorlatra es nem tudom hogy ott ossze tudok e majd baratkozni.Ja azt tudni kell rolam hogy en nagyon erett vagyok a koromhoz kepest es szerintem ez a problema hogy egy kicsit gyerekesnek tartom oket.16/l



2018. jún. 3. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha koraérett vagy akkor nehéz hasonló korú barátokat találni. De itt valami a többiekkel sem stimmel. Mi még amikor nem voltunk olyan jóban a haverokkal mint most, akkor is egy mozi után pl. alap volt, hogy beültünk kajálni vagy sörözni. Még van két éved a suliban, sokat változhatnak :D Nálunk is 11. környékén kezdtek alakulni a komolyabb barátságok. Ha pedig egyáltalán nincs semmi közös bennetek, akkor ne is erőltesd, hanem próbálkozz más barátokkal. A gyakorlat a suliban lesz, vagy külsős helyen? Ha az utóbbi, az remek ismerkedési lehetőség :D
2018. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külsős helyen es ott idosebb emberek lesznek
2018. jún. 3. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az idősebbekkel jobban megtalálod majd a közös hangot :)
2018. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna...

Én most már csak azzal nyugtatom magamat, hogy az egyetemen nem lesz ilyen állatkert, mint a gimiben.

A legnagyobb poén, hogy amikor rendesen viselkedek, akkor az a baj, hogy komoly vagyok, amikor pedig próbálok hülyülni velük, akkor én vagy az "óvodás".

Üdv: Egy sorstárs 16/L

2018. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban...

18/L

2018. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!