Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedul vagyok mit csináljak?

Egyedul vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek ...barataim otthonn...itt nagyon nem foglalkoznak velem az iskolaban...most beteg vagyok vagy 2honapja es itthon vagyok egyedul...szuleim dolgoznak. Mit csinaljak? Mert mar kezd ez egy kicsit rossz lenni

2015. márc. 13. 13:01
1 2
 1/14 tarnai ***** válasza:
21%

Az önkielégítés 4 áldásos egészségügyi hatása:

Megelőzi a méhnyak fertőzéseit

Egészségesen tartja a keringési rendszert

Alvászavarok ellen

A medencefenék egészsége

2015. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, miért ennyire magányos mindenki? Én is egyedül vagyok, de nem érdekel.


Azon nem gondolkodtál még el, hogy ha másokat nem érdekelsz, akkor téged miért kellene érdekelned más emberek?

2015. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom az utolsó mondatomról megmondani, hogy van-e értelme, úgy látszik hülye is vagyok, ezért sorry. :D
2015. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1.ez egy másik kategória...szerintem látogass el oda

2.eddig én is így gondoltam ,de ha benne vagy akkor ez teljesen más:D

Nem vagyok én az a depis lány...nem is karok az lenni ,ezért írtam ki a kérdést :). Nem értem az utolsó mondatot ,de nem baj:D

2015. márc. 13. 13:10
 5/14 anonim ***** válasza:

Csak 23 éve vagyok magyar, szóval nem kell elvárni tőlem, hogy tudjak beszélni. :D


Amúgy én is ugyanebben a cipőben járok, mint te. De engem nem érdekel a magány. Úgy vagyok vele, hogy ha nem érdeklek senkit, akkor ez van.

2015. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, szerintem kezdek egy olyan szintre jutni, hogy jobb is egyedül, mint más emberekkel.
2015. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nyugi nem várja el senki:D

Én nem értem ,mert orrhon kifejezetten nagy a baráti köröm...:/ itt senki:D

Te sosem akartál ezen változtatni vagy csak elértél arra a pontra h nem érdekel?

2015. márc. 13. 13:18
 8/14 A kérdező kommentje:
Megválaszoltad a kérdésemet amíg írtam :D bocsi
2015. márc. 13. 13:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Volt egy pár éves időszak, amikor akartam változtatni rajta, csak rájöttem, hogy felesleges. Ezek olyan dolgok, amiket nem lehet tudatosan befolyásolni. A barátok/barátnők/haverok vagy jönnek vagy nem.
2015. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De már kb. ha jönnének sem érdekelnének különösebben.
2015. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!