Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek megbeszéljem vele...

Szerintetek megbeszéljem vele vagy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Van egy tanár akivel már nem egy iskolába járok.

Máshol dolgozik én meg máshol tanulok.

Amíg tanított az alatt az idő alatt elég jó viszonyt alakítottunk ki és azóta nagyon jóban vagyunk és sokat beszélgettünk.

Viszont róla tudni kell hogy ő nagyon sokat dolgozik és több helyen is.

(Előre leszögezném hogy ez nem szerelmi téma, csak szimplán nagyon jó viszonyban vagyunk)

Eddig egy héten kétszer vagy többször beszéltünk ez sokmindentől függött.

Most meg már több mint egy hónpja kb hetenként egyszer egy nagyon kicsit beszélek vele az ideje miatt.

Viszont én csak vele tudom megbeszélni a dolgaimat, meg érdekel hogy hogy van és hiányzik a vele való beszélgetés.

Mostanában kicsit rossz passzban voltam és ő adott tanácsot.

Viszont tudom neki is van élete, sőt nekem is van.

Sokszor a barátaimmal vagyok és sokat beszélgetek a barátaimmal.

Ő egyébként nagyon közel állt hozzám, most pedig úgy érzem hogy nagyon keveset beszélünk és hiányzik a beszélgetés így távolabb áll tőlem.

Mi egyébként mindent megtudunk beszélni.

Szerintetek érdemes lenne ezt vele megbeszélnem vagy törődjek bele és próbáljam meg elfogadni?

Kérlek normális választ adjatok, mert nagy szükségem van rá.


2018. jún. 7. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, ha nem lesz változás akkor pedig hagyd. Éb ugyanígy voltam/vagyok, csak a legjobb barátnőmmel akivel általános iskola óta ismerjük egymást, de ahogy mindketten más fősulira mentünk, elkezdtük a saját életünket, úgy egyre kevesebbet beszéltünk. Egy ideig én próbáltam erőltetni meg azt is hogy találkozzunk de belefáradtam mer az ő pont sz*rt a fejemre.
2018. jún. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!