Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szólt be? Fogadjam el...

Miért szólt be? Fogadjam el csúnya vagyok vagy csak piszkálni próbál? De miért jó ez?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam fiútól visszahallottam hogy egy másik o.társam fiú megjegyzéseket tett a külsőmre a hátam mögött.

Többször is beszólt már nekem mikor többen voltunk.

Mellesleg voltak olyan szituációk mikor példál egy csapat cigány közül (a legocsmányabb ) felszólal hogy "jaajj de csúnya vagy"..

Kaptam már elég sok negatív megjegyzést de egy csomó ismerősöm fiúk,lányok egyaránt azt mondják hogy ne foglalkozzak velük szép vagyok és van egy hibám (tisztában vagyok vele,sőt nem is egy) amúgy az arcomon most tök mindegy mi az.. és hogy fogadjam el így vagyok különleges.

Jó lenne hinni nekik de úgy érzem csak azért mondják mert nem akarnak megbántani .

Másfelől kb. Akik eddig beszóltak egy szállal se voltak különbbek nálam.. sőt.. de akkor is fájnak ezek a megjegyzések és mar nincs is önbizalmam egyáltalán.

Rengeteget sírtam akkor is mikor kiderült hogy miket mondott rólam ez a személy. Elég bántó szavak voltak. Összefoglalva azt mondta csúnya vagyok csak sokkal másabban és rosszabbul fogalmazva... ha így érthetőbb.


De ha baja van mellesleg akkor meg jó vagyok. Nem értem. Alig ismerjük egymást van csaja nem is értem hogy.... Mindegy ezt azért írtam hogy ne lőjétek el azt hogy lehet tetszem neki..

18/L



2018. ápr. 22. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Olyan nincs hogy csúnya nő / lány. Mindenkinek más az esete. Ne foglalkozz ezekkel az emberekkel, annyit nem ér. Ha szeretnéd még ki írni magadból, privátban szívesen " meghallgatlak" :)
2018. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Ne aggódj, nincs csúnya nő, csak kevés pia! :)
2018. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Totál megértelek, rosszul esik, még ha le is szarod mit mond. Nekem beszólókat elküldöm a fa*zba, meg az anyukájába, így neki is szar lesz a napja.
2018. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Idióta gyökér ,ne foglalkozz vele, biztos nem vagy csunya
2018. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit mondanak pontosan, miért vagy csúnya?


Én hiszek a szépségben, és abban is, hogy mindenki szép ilyen vagy olyan módon, és mindenkiből ki lehet hozni a legjobbat.


Én voltam rút kiskacsa is meg bombanő is. Nekem pl. rengeteget segített, hogy leadtam 7-10 kilót. Sosem voltam kifejezetten túlsúlyos, de 160 centihez 65 kilóval duci voltam. És mikor lefogytam 55 kilóra nagyon kemény munka árán (tudatos, egészséges étkezés és sport - nincs csodaszer), teljesen megváltozott az emberek "hozzám állása", ha értitek mire célzok. Az sem árt, hogy sminkelek (csak semmi erős, natúr smink a szép bőrért, kihangsúlyozott szempillákért, pirospozsgás arcért) és igyekszem jól öltözni.


Divatos ruhák, egy jó frizura, kis smink és jó testsúly csodákra képes. Ne írd le magad. :)

2018. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

egyébként meg mindenkinek csak jár a szája, kimondja, gondol rá 1 percig aztán el van felejtve. szerintem hülyeség.

engem is csúnyáztak már le, megviselt, de a sok pozitív kritika elfeledtette. az a lényeg, hogy azoknak legyél szép, akiket szeretsz, meg főleg magadnak.

nekem egy nagy anyajegy volt az államon, de levetettem és már olyan jól érzem magam, hogy nem kell mindig takargatni.. :) nem lehet neked is műtétileg megoldani?

2018. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi kérdés csak az hogy te milyennek látod magad? Szépnek vagy rondának? Mivel nem látjuk a tényeket vagy is azt hogy hogy nézel ki, és azokat akik bántanak és amikor/ahogy bántanak, nehéz lenne megmondani hogy miért is. Bár általában nincs indok a szemétkedések és az utálat generálások mögött, mindenkinek volt már olyan ember az életében akit valamiért utált. Sőt van olyan aki nagyon sok mindenkit utál csak úgy, mert valami kisebbségi érzése van vagy nem bírja elviselni a másik személyiségét és helyzetét. Ha az ő szemükkel tekinted magadat van-e olyan tulajdonságod amiért utálhatnak akár egy kicsit is? Gazdag a családod? esetleg nagyképű vagy? vagy esetleg csak szimplán nem mai ízlés szerint élsz? Sok sok kérdés felmerül ilyenkor.
2018. ápr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt meg hogy érted, hogy jó vagy akkor, ha baja van? Ilyenkor segítséget kér, valami szívességet? Legközelebb, mikor hozzád fordul, tegyél úgy, mint aki segíteni fog, ígérd meg neki, aztán jól támadd hátba. Nemhogy ne segíts, hanem egyenesen bass ki vele.
2018. jún. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!