Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha utál valakit egy tanár...

Ha utál valakit egy tanár azzal érezteti az utálatát?

Figyelt kérdés
Évek óta tanít egy tanár, és folyamatosan azt érzem, hogy gúnyolodik velem, és lenéz. De ezt évek óta érzem. Igaz az osztály felével kb így beszél. Viszont nagyon érzem, hogy engem nem csíp, és rosszat akar.(jegyek terén) pedig a tantárgyából szinte csak 4-esem van.(tanulok rá mindig) Gondoltam már rá, hogy talán az a baj, hogy nincs nagy pofám.. Vagy csak bebeszélem magamnak? Esküszöm mikor hozzám szól sugárzik a lenézés belőle, meg az utálat. A többi tanárral jó a viszonyom, meg a diákok nagy részével is mondhatni, hogy jóban vagyok.
2018. jún. 12. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Éreztetheti, de nem feltétlenül. Sok tanárról meg sem fogod tudni mennyire jelentéktelennek tart vagy nem kedvel.
2018. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik érezteti, valamelyik nem... Igazából az lenne a normális, ha ugyanúgy kezelne mint a többi gyereket, de sajnos van olyan amelyik szereti kiélni a szadista vágyait azzal, hogy direkt szívat, így még otthon is rosszkedvűen ülsz. :D Még szerencse, hogy nincs fegyvertartási engedély, mert itt is elszaporodnának az iskolai lövöldözések. Rengeteg ilyen osztálytársam volt nekem is. :D
2018. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az jobb ha nyíltan beléd áll? Felnőtt vagyok már, felnőtt képzésen. 2 tanár tanítja nekünk ugyanazt a tantárgyat. És az egyik kerek perec megmondta, hogy megakar buktatni. Csak a másik nem engedte. Viszont egyet értett velem. Tulajdonképpen érti azt, hogy én miért nem csípem, de sose álltam bele nyíltan. Csak az osztálytársaknak mondtam, hogy egy gyökér. Nem tanít semmit, óraadóként, kioszt egyetemi feladatokat, felveszi a fizetését és aki nem szimpi, azt folyamatosan degradálja, kritizálja. Pl engem. Már év elején mindenkit elfogadott ismerősnek a facebookon mindenkit, engem letiltott. Persze ez csak hónapokkal később derült ki. Jelzem olyan idős a tanár, mint én. Szóval ezt neked kell eldönteni, te hogy érzed.. Visszatérve én azt a tanácsot kaptam, hogy folyton legyek vele kedves, kérdezgessem, ne várjak el tőle és sose mondjak negatívat, mert ezzel tudom a leghamarabb helyretenni az egoját. Mert a kedvességgel egy idő után nem fog tudni mit kezdeni.
2018. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki, hogy letiltott?
2018. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldeni akartam neki a házit. Addig mindig órán csinálgattuk. Akkor így jött össze. Tisztán emlékszem, hogy még év elején megjelöltem. Minden osztálytársam ismerőse, csak én nem....
2018. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!