Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire tartjátok a kapcsolat...

Mennyire tartjátok a kapcsolatot nyáron az osztálytársakkal?

Figyelt kérdés

Sok helyről hallom látom hogy az osztálytársak nyáron is tartják a kapcsolatot egymással és együtt mennek ide oda stb.

Hát az én osztálytársaim legalábbis velem nem tartják a kapcsolatot. Vége a tanévnek, és szept-ig nem is látok senkit.

Se facebook se semmi. A lehetőség adott lenne, de a kutya se él vele úgy tűnik, kutyát se érdeklek.


Más is van így?


2018. júl. 14. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tartom velük a kapcsolatot. Találkozunk is majd. Mondjuk engem sem szoktak keresni úgy általánosságban az emberek.
2018. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én semennyire, de őszintén szólva örülök neki... Addig fogom jól érezni magam, míg el nem jön a szeptember, aztán megint kezdődik a megbolondulásom, elkezdek szorongani, átjár a kirekesztettség érzése, úgyhogy én hálát adok ennek a drága nyári szünetnek, hogy addig is nem kell látnom őket.
2018. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár idén végeztem, de az előző évek miatt szerintem tudok válaszolni. Mi nem kerestük egymást, csak akik tényleg egy társaságba tartoztak.
2018. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ne aggódj mi sem kerestük egymást.

12 évig iskolarendszerben tanultam(osztálytársaim környékbeliek voltak)

De egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor találkoztam az osztálytársaimmal nyáron.

Maximum az általános iskolai haverokkal találkoztam nyár folyamán(de velük is csak gimis korszakban)

Ne aggódj. Akik iskoklában barátok, azok nem biztos, hogy a való életben is azok lesznek. Én elballagtam, leérettségiztem és már egy évnél is több idő eltelt azóta.(Ezidő alatt kb 5 osztálytársammal találkoztam, beszélltem is. De velük jóban voltam. De van olyan akivel mennyei nagy barátság volt, és sehol semmi :)

De ez az élet rendje

2018. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak párral,akikkel a suliban is lógtam.
2018. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én nem tartom velük a kapcsolatot. Ha jó osztályom lenne normális emberekkel akkor tartanám de hát így nem.
2018. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!