Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek vannak bunkó osztálytár...

Nektek vannak bunkó osztálytársaitok? Ha igen, akkor miket csinálnak?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok egyedül ezzel

2018. jún. 27. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
megüt naponta mert egyszer rá mosolyogtam
2018. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Gyakran összepisilik és összekakilják az osztálytermet. Sajnos nem szobatiszták. :(
2018. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Van. Beszólogat másoknak, keménykedik, üvöltözik, dobálózik.

A haverom, igazából nem ilyen, csak suliban. Amúgy meg meghív mindenre, és kőkemény partiarc.

Szerintem sok bunkó ember ilyen, csak suliban olyan amilyen, de ha jóban vagy vele akkor rohadt nagy arcok tudnak lenni.

2018. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban is voltak, most gimiben is vannak. Verekedés, nagyon bántó beszólások, szarkavarás, kiközösítés, terrorizálás stb stb (volt) jellemző.
2018. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Az a baj, hogy az ilyenek csak azokkal vannak jóban, akik olyanok, mint ők. Vagy akik folyton nevetnek a gonoszkodásukon és a kegyetlenségükön.
2018. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adam 333, nem vagyok zseni, de az én memóriám úgy működik, hogy minden haszontalan információt megjegyez. És emlékszem, hogy 3 évvel ezelőtt valahol írtad, hogy informatikusként dolgozol. Nem tudom jól emlékszem-e. A kérdésem, hogy egy informatikusnak hogyhogy kemény, bunkó barátai vannak? Azt hittem te ennél normálisabb vagy.
2018. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy bunkó Londoni vagyok, általában verjük a 170-150 cm 50 kilós gyerekeket meg csesztetjük őket 16f
2018. júl. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!