Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogyan közölnétek az...

Ti hogyan közölnétek az osztálytársaitokkal, hogy elmentek a suliból?

Figyelt kérdés
Jövőre átmegyek egy másik középiskolába és kollégiumba költözök. Ennek főként családi okai vannak, amit annyira nem akarok részletezni az osztálytársaimnak. Van két lány, akikkel többet lógtam együtt és jóban voltam, nekik talán illene valamit mondanom, de őszinte szólva ők nem biztos, hogy megértenének. Szerintetek írjak az osztálycsoportba egy rövid üzenetet, hogy személyes okok miatt iskolát váltok, vagy egyáltalán ne szóljak senkinek és szeptemberben majd az osztályfőnök/igazgató közölje velük?

2018. júl. 19. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el, le se fogják szarni.
2018. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs köztetek az osztállyal szorosabb kapcsolat, akkor sehogy. Minek!? Akik fontosak számodra, azokhoz természetesen illik odamenni, és elmondani, hogy távozol. Akikkel viszont semmilyen jelentős közös élményetek nem volt, azoknak én nem kötném az orrára a helyedben, mert teljesen felesleges.
2018. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Itthagyom a tanyátokat,

Hümhümhüm az anyátokat!

2018. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, igazából jó osztály volt, a legtöbb emberrel jóba voltam, ezért gondoltam, hogy kéne valamit mondani.
2018. júl. 19. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem jelentsd ki mindenki előtt.


Azoknak akik érdekelnek, akikkel sokat szoktál beszélgetni és valamennyire barátnak hívhatod őket, mindenképpen mondel. Lehetőleg ilyen formában.


"Át jelentkeztem egy másik iskolában"


Majd úgy is elfog terjedni a híre. Akár igen, akár nem. Olyan embereknek lényegtelen beharangozni, akikhez kb félévente szol hozzá egyszer.


Hozzánk 11.ben jött egy lány. Féléven át egyetlen egy szót sem váltottunk :) Még annyit sem, hogy szia.


Majd karácsonykor ajándékozásnál ő húzott ki, szóval ott volt egy "Köszönöm Szépen" meg két puszi, de ennyi :D Utána 1,5 éven át egy szót nem beszéltünk.


Nem azért mert rosszban lettünk voltna vagy nem bírtuk volna egymást. Csak szimplán más barátitársaság.


Elhiheted, hogy a 30 emberből kb 10 embert kicsit sem érdekel. 10 ember kicsit meghökken, elgondolkozik rajta és kb 10nek meg hiányozni fogsz...

2018. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
"Csá"
2018. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azzal a két lánnyal (vagy akivel jóban voltál) írd meg privátban vagy találkozz velük és beszéld meg velük, a többiek meg majd megtudják amikor itt az ideje...
2018. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hát én az osztálytársaim miatt megyek át másik osztályba...

Szóval én legszívesebben rájuk gyújtanám azt a q.va sulit hogy dögöljenek meg a pi..ába

2018. júl. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó,miért ,mi történt?
2018. júl. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csupán egyszerűen bejelented nekik. Attól még nem kell megszűnni a baráti kapcsolatoknak, mert máshol tanulsz majd.
2018. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!