Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak a tanár úrral?

Mit csináljak a tanár úrral?

Figyelt kérdés

Van egy férfi tanár aki egész év eleje óta nem hagy békén.

Azért,mert év elején adott egy tesztet,és az egyik kérdés az volt: hogy viszonyúlsz az ellenkező nemhez? Furcsáltam is a kérdést. De válaszoltam. Azt írtam hogy: nem szeretek férfiak/fiúk közelében lenni,mert nem érzem jól magam a társaságukba,van akit megkedvelek,de nem..egyáltalán nem értenek meg,nem bírja a legtöbb a kritikát, egyszerűen ha szóba állok egyel az lesz a vége ,hogy hallgatom a hülye dumákat inkáb nem. Nem mindegyikel van bajom,de kerülöm inkább.

Erre azóta csewzeget a tanár úr,hogy de feminista vagyok stb( hát ne is haragudjon..de ő kérte a véleményem,a másik meg hogy ő tart engem feministának??ő kivételezik a fiukkal.)

Na mindegy minden órán szivat,folyton azon van ,hogy megbuktasson,és tök bunkó velem. Fellök a folyosón, beszól nekem, direkt megáz és nem hisz nekem az igazgató aki szintúgy férfi.

Na most..eleve nem értem miért rinyál ha a nőket nevezik feministának,pedig a férfiak ugyanannyit nyavajognak,és ugyanúgy általánosítnak. De fölleg ő..akkor ő is az. És egyfolytába célozgat,hogy én milyen feminista vagyok meg stb. És ha igen mi köze hozzá?? Eleve azt se tudják mi a feminiznus baromira nem tudják. Azt is csak azok veszik magukra, akik felett ég a ház. A normállis pasi nem veszi magára. A tanár úr kezd túlzásokba esni, és már azon gondolkozok ,hogy érjem el hogy higyen nekem az igazgató,úgy hogyha felvételt csinállok töröltetik..


2018. aug. 2. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy, de ha az igazgató nem hisz neked, szólj esetleg más tanárnak vagy a szüleidnek, hátha ők tudnak segíteni. Egyébként amikor fellököty a folyosón, nem látták mások? Ha igen, hogy reagáltak? Az osztálytársaid nem tudnák tanúsítani, hogy hogyan viselkedik veled?


Egyébként milyen tantárgyat tanít? Mert nekem valahogy egyik tantárgy tesztjéhez sem passzol, hogy hogyan viszonyulsz az ellenkező nemhez... Ha legközelebb bármi olyat kérdez, aminek nincs köze a tárgyához, ignoráld.


( Egy férfi válasza;) )

2018. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem látták hogy felkökött,mert csak akkor genyózik,ha egyedűl vagyok. Direkt.

Ő az osztályfőnök. És nem értem mire volt jó a teszt,de tele volt ilyennel.

2018. aug. 2. 19:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alatt mit értesz, hogy ha felvételet csinálsz töröltetik? Mindig leellenőrzi a mobilodat ilyen esetek után?


Ellenkező esetben ha tuodod, hogy beszélned kell vele, bekapcsolod a hangrögzítőt, zsebedben hagyod a mobilt és megvan a bizonyíték.

2018. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*felvételt és tudod
2018. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy étem,hogy egyszer felvettem,és meg akartam mutatni az igazgatónak hátha kirugja vagy vakami erre lekiavál,hogy személyi jog stb...pedig elég durvákat mondott a felvételen a tanár úr, és az igazgató mégus védi. Nekem meg ezért minden órán elveszik a telefonr,hogy még egyszer meg se probáljam.(mintha ez megakadályozna.) na de akkor hol kéne megmutasam
2018. aug. 2. 19:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én akár a médiát is bevonnám végső esetben...


Szülők, más tanár segítsége?

2018. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az összes tanár elfodúl töllem,mert az igazgató kieúgja őket akkor.


Gondolkoztam bevonni a szüleim,de ők lehet bemennek és képen verik a tanárt.ami okéé de utánna csak mégjobban pikkelne szerintem.

2018. aug. 2. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Tudom nehéz lesz de képes leszel rá, ne foglalkozz ezzel, nézd el neki, egy idő után abba fogja hagyni, tapasztalt alapján mondom.
2018. aug. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel ezt a sz..hazit es oda add be bizonyiteknak a hangfelvetelt.Diszkriminal,megserti az Nkt.-t is,ahol van jogod es emellett az igazgato is nyakig van a sz...ban,mert vedi ezt a genyat.

Ha kirugja emiatt a tobbi tanart akkor elore eltervezett szandek miatt is felelossegre vonjak valoszinu.

Feljelentest jobb az ugyedzsegre beadni,irasban.Mindenkeppen legyen nyoma.

2018. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi,feljelentesnel bizonyitasnal emiatt nem vonhatnak felelossegre.
2018. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!