Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek hogyan nyissak felé?

Szerintetek hogyan nyissak felé?

Figyelt kérdés

Szóval hamarosan kolis leszek és van ott egy ember, akit nagyon érdekesnek találok.

Már megjelenésre is nagyon érdekes. Hullafehér, még így nyáron is koromfeketében jár, az arca sosem vidám. Legalábbis ahogy eddig láttam.

Pár szót már váltottam vele, rekedtes, érdekes hangja van. Tehát elsőre lepergett előttem életem filmje, mert picit félelmetes a srác, de nagyon érdekes.

Aztán odajött hozzám egy másik koleszos, szerinte egy zseni a gyerek és hogy majd meglátom, ha odajövök, hogy a furaságai ellenére egy csupaszív ember, aki segíteni akar mindenkinek. Csak kicsit furi, de ha megszokja az ember a furcsaságait, rájön, hogy nagyon könnyű kijönni vele, sőt, talán még könnyebb is az átlagosnál. Meg elmondta, hogy úgy általában milliószor jobban tisztelik őt, mint a nevelőtanárokat. Papa a beceneve, mert picit be van lassulva. :D

Aztán a képességeiről: folyékonyan beszél angolul, németül, olaszul, oroszul és franciául. Kilencedikes korában korrepetált fizikából és kémiából végzősöket. Ennek ellenére, ezt a szóváltásunk során én is észrevettem, egy nagyon szerény, visszahúzódó, türelmes srác, akit ha nem láttam volna, csak a hangja meg a szóhasználata alapján vagy nyolcvanévesnek gondolnék. :D

Szóval én nagyon szívesen megismerném, mert nagyon felkeltette az érdeklődésemet emberileg, viszont annyira fura számomra, hogy fogalmam nincs, hogyan próbáljam megismerni.


2018. aug. 5. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább kerüld el ha ennyire félelmetes.Az első megérzés a jó.
2018. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha azt írod barátságos, akkor mi a kérdés? Kérj tőle segítséget valamiben.
2018. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a fura benne? Miért keltette fel az èrdeklődèsedet?
2018. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mi a fura benne? Hogy abszolút nem úgy viselkedett, mint egy korabeli fiatal. Sőt, a legtöbb felnőtt ember sem sugároz magából ekkora alázatot és bölcsességet. Neki sütött a szeméből, a gesztusaiból mindkettő.

Mi keltette fel az érdeklődésemet? Azalatt a félórás beszélgetés alatt úgy éreztem, hogy ha vele vagyok, ez a rohanó világ kicsit megszűnik és végre normálisan, megfontoltan tudok gondolkodni. És nagyon igényesen beszélt. Minden szót gondosan megválogatott, artikulált, egyszerű kifejezéseket használt, semmi idegen szó. Pedig látszott az egyébként elég bonyolult mondanivalón is, hogy simán tudna idegen szavakat is használni, meg mikor kicsit belelendült a beszélgetésbe, használt is bőven. De amíg nem tudta, milyen szókincsem van, teljesen egyszerűen beszélt. És nem volt benne az az átlagos gőg, ami nagyon sok korombeliben. És nem volt egyetlen őzés, csendes gondolkodás sem, csípőből és gondolkodás nélkül komoly gondolatokat magában hordozó dolgokat mondott. És nem csinált ügyet az ellenvéleményből, sőt, volt, amiben meg is győztem. Ilyen tartalmas félórában még nem volt részem. :D Ez keltette fel az érdeklődésem.

2018. aug. 5. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Azok alapján, amiket írsz róla, én is szívesen megismerném. :)
2018. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha ? Ki mondta neked ,hogy csupa szív
2018. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Túldimenzionálod a dolgot, ugyanolyan ember, mint te vagy én. Ráadásul beszélgettél már vele röpke fél órát, csak folytatni kell ;)
2018. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ezt inkább attól kérdezd aki mesélt róla és kérd meg h ismertessen össze vele
2018. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!