Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan nyissak mások felé?

Hogyan nyissak mások felé?

Figyelt kérdés
Egy kicsit hosszú lesz. Most kezdtem a gimit és problémáim vannak a beilleszkedéssel (eddig is voltak,de nem mindig). A lényeg hogy például ha oda kéne mennem az osztályban a lányokhoz nem merek, mert van köztük egy olyan is,aki nem bír. Amikor meg nincs ott akkor se merek,mert mindig azon gondolkozom h mit mondjak,mert nem szoktam meg h mikor odamegyek valakihez nem nekem kell mindig beszélni. Meg mindig félek attol h mit gondolnak rólam mások,de én próbálnék nyitni mások felé,de a negatív gondolatok folyton lehúznak és még bátortalanabb leszek. Nem tudnátok tanácsot adni h hogy próbáljak meg odamenni,nem félni és hogy hogyan kéne barátkozni,mert azt se nagyon tudok? Igazából nekem nem a külsőmmel van bajom,hanem hogy mi másnak a véleménye rolam. És sokan is vagyunk az osztályban,ezért sem merek odamenni,mert mások láthatják h valaki(k)hez odamegyek. Valakinek van valami tanácsa/õtlete?

2017. nov. 24. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy közös téma vagy érdeklődési kőr sokat segítene a beilleszkedésedben pl:a lány osztálytársaid mit szeretnek csinálni?Vagy rajonganak valami személyért?Esetleg sport vagy bármi más.(Ha nem tudsz meg semmi információt marad a hallgatózás hogy kit/mit szeret)Én fiú vagyok nekem gyorsan ment a beilleszkedés foci számítógép 2 hét alatt már a barátjuknak tekintettek stb.Szóval olyan dolgokról próbálj meg velük beszélgetni ami miatt érdekes embernek tartanak vagy őket is érdekli az adott téma.Remélem tudtam segíteni egy picit az tény beilleszkedni nem túl könnyű dolog.A véleményeket meg sz*rd le magasról főleg a negatív kijelentéseket.
2017. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sokat segítettél☺ És a lánnyal mit csináljak,aki utál,mert mindig mindenütt ott van?
2017. nov. 28. 21:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért utál az a bizonyos lány?Erre szerintem rákérdezhetnél lehet nehezen fog menni de ez nagyon fontos.Sajnos van olyan opció is hogy az az egy ember megutáltat minden lánnyal :( sajnos már tapasztaltam ilyet.DE van olyan is hogy a többi lány szimpatikusnak talál és szívesen befogadna téged a baráti kőrbe és ez ellen semmit se tehet az utálód.
2017. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hat nem nagyon mondja meg miért,de egy reszről irigy ram,azt tudom és mostanaban eszrevettem h néhány lánnyal már megutáltatok akik azt hiszik h az a lány azért utál mert visszahúzodó vagyok,pedig én nem hiszem. És a lányok is elkezdtek mar piszkálni. Mit csináljak?
2017. nov. 30. 21:14
 5/11 A kérdező kommentje:
amugy meg ha megkérdezem miért utál le fogja tagadni h utál.
2017. nov. 30. 21:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a lányokkal nem jutsz közös nevezőre akkor maradnak a fiúk.
2017. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és a fiúkkal milyen? például most megy3k korrepetálásra péntekenként és csak fiúk lesznek? mi legyen velük szünetben a téma vagy úgy általában ha a suliba vagyunk?
2017. dec. 3. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Uh boccs a kesoi valaszert!Beszelgess veluk mivel szoktak jatszani sport hobbi zene tanarok kibeszeles vagy valami tananyagot magyarazzon el a szunetben mert te nem erted csak lesz valami szál amin keresztul megnyilnak neked vagy te nekik es legalabb lesz egy beszelgeto partnered!Eddig hogy haladsz vannak mar barataid?
2017. dec. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lány=pyna
2017. dec. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Iq betyar hozzaszolas!
2017. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!