Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár általában kit...

Egy tanár általában kit szólit fel órán?

Figyelt kérdés
Ha valakinek egy órán többször mondja ki a nevét, vagy többször felszólítja mint mást, az mit jelenthet?

2018. aug. 6. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Vagy pikkel rá, ezért szeretné minél többször beégetni az osztály előtt, vagy pedig okosnak tartja, ezért várja el tőle, hogy állandóan válaszoljon a kérdéseire.
2018. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves szokott lenni velem mindig.
2018. aug. 6. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha valaki nagyon hulye
2018. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Akkor kedvel, de ebbe azért ne láss bele többet, mint tanár-diák viszonyt.
2018. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Általában diákot, de biztos olyan is volt már, hogy egy tartozását rendeztetni akarta és felszólította a fizetésre az illetőt :D

Viccet félretéve, szerintem vagy azt aki nem figyel, vagy ha annyira hülye a bagázs, akkor azt az egy-két értelmest, aki szerinte tudhatja a választ...

2018. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Tanárfüggő. Az angoltanárunk a jókat igyekezte felszólítani, mert így nem állt meg az óra. A magyartanár mindenkit, mert fontosnak tartotta, hogy mindenki tudjon véleményt nyilvánítani (mondjuk egy-egy regényről, költőről). A matektanárnő szinte csak a gyenge matekosokat, mert fétise volt az egyesek osztogatása. Voltak a töltelék tárgyaink (ének, rajz, életmód) amik heti egyszer voltak és az éneket például nem végig ugyanaz a tanár tartotta, ők a kevés óra miatt nem ismertek szóval azokat szólították, akiket ismernek valahonnan, pl énekkar, dök. Ha kedves veled, akkor valószínűleg okosnak tart és rendes diáknak.
2018. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Velem is mindig ez van. Már a tavalyi évben észrevettem, hogy a Tanár Nő mindig engem kérdez az órán. Ma is 3x legalább kérdezett, míg mast csak egyszer. Na meg elég sokszor kihívott felelni. 18/F
2018. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a) aki biztosan tudja a választ

b) akiről tudni szeretné, hogy tudja-e a választ

c) aki nem figyel oda

d) teljesen véletlenszerűen


Én amikor osztályt tanítottam, ilyen alapon szólítottam fel a diákokat.

2018. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Én azok szólítom fel, akik közvetlenek, helyesek, kedvesek.
2018. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!