Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy gyerek, aki állandóan...

Van egy gyerek, aki állandóan beszólogat, mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy ha teheti, beugat mindenfélét (pl. gúnyneveket ad) és nem lehet leállítani. K**** nagy a pofája és mindenki őt kedveli, és még engem támadnának be, ha vissza mernék szólni. Mivel lenne érdemes az ilyeneknek visszatámadni? (Szerencsére csak tesiórán vagyok kénytelen vele találkozni, így a helyzet lehetne súlyosabb is.)
2018. aug. 11. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Eddz, foglalkozz magaddal. Ha mar ugy erzed hivd ki egy bunyora hogy rendezzetek le 4szem kozt. Persze itt fog eldolni h csak a pofaja nagy e ami valoszinuleg igy lesz. NE hagyd h szorakozzanak veled.
2018. aug. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
két pofon oszt cső
2018. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Te is találj ki rá valami gúnynevet vagy emeld ki valamilyen hátrányos tulajdonságát, és ha megint kezdi, mondd neki:


Na mi van, kis köcsög/pápaszem stb, még mindig szerelmes vagy belém? Pedig értsd meg, közöttünk nem lehet semmi!

2018. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ignoráld.

Ha pofázik, ne is nézz felé, mintha azt hinnéd, nem is neked beszélne.

2018. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb beszól, odalépsz és szó nélkül orrba vágod. SOHA TÖBBÉ nem fog hozzád szólni, max amikor előre köszön neked. Tapasztalatból beszélek.
2018. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
megvered
2018. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam már én is valami ilyesmire, hogy be kéne verni a képét, mert szóval talán már nem is lehet leállítani, talán tényleg kár úgy próbálkozni. (Egyébként már a tanár is lecseszte, amiért időnként szekál másokat, de nem volt rá hatással.) De egy törött orr, vagy néhány hiányzó fog biztosan hatásosabb, mint egy kis ejnye-bejnye.

(Amúgy volt már olyan, hogy oda se b***tam arra amit mond, de az nem működik.)

2018. aug. 11. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolj egy nagy farkat herékkel és óvatosan ragaszd rá hogy ő meg mások ne vegyék észre.
2018. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!