Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy életre tönkretették a...

Egy életre tönkretették a gimis osztálytársaim az önbizalmamat, mert folyton csúnyáztak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legnagyobb bajuk az volt, hogy én jól tanultam, ők meg nem... Folyton papírgalacsinokat és rágókat dobáltak a hajamba stb.


Az igaz, hogy anyám nagyon csúnya ruhákat vett nekem és elég volt egy farmer egy évre, mert "ott tanulni kell, nem divatbemutató"...


Viszont topmodell alakom volt, gyönyörű hajam és akkor még az arcom is nagyon szép volt...


Azóta nincs már meg a tökéletes babaarcom, de az önbizalmamat egy életre letörték...


2018. aug. 13. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Elkell engedned a múltad,hogy lehessen jövőd. Tuti biztos vagyok benne hogy szép és értékes lány vagy .Éppen ezért szekáltak,mert ők meg megkeseredett gyökerek,akik olyan boldogtalanok és értéktelenek mint a xar..
2018. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne a múltban élj. Megtörtént. Ez van. Most már csak a jövőre kell koncentrálnod. Sok sikert :)
2018. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is abban élek, de rohadtul nem volt igazuk... Most akadtam kezembe korábbi képek és igenis nagyon szép lány voltam...
2018. aug. 13. 12:53
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Vannak olyan emberek akik azért bánthattak,mert nem voltál pont ott ,jelen a teremben nem? szóval a hátad mögött piszkáltak? ha igen akkor nagy a valószínűség hogy irigyek,vagy utáltak ebből adodóan csesztettek.
2018. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
felejtsd el a múltat, ha egyedül nem megy, kérj segítséget, én szerencsére nem gimibe jártam, de gyerekeim se oda fognak, egy normális szakközépiskolában sokkal nagyobb az összetartás, mint a sznob nagyképű gimnazistákban, akiknek gazdag szüleik mindent megadnak és lenézik a szakmunkásokat, de egy csavart nem tudnának becsavarozni.
2018. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez igaz, hogy szakközépben nagyobb összetartás van...


Nekik az volt a bajuk, hogy JÓL TANULTAM... ÍMeg jegyzeteltem órán, nem lógtam el a sulit velük...

2018. aug. 13. 13:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szemétládák voltak.Te meg nem voltál az.Azokat csesztetik akik rendesek....Engem egyetemen is megtaláltak az ilyenek.Sajnos nincs természetes szelekció és sok az ipari hulladék.
2018. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyetemen engem senki sem bántott, páran beszóltak, hogy csúszok, de azt sem bántásból.


Általánosban sem bántott senki...

2018. aug. 14. 18:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy van önbizalmad. Hibáztatod őket, és írod is, hogy milyen szép voltál pedig. Csak próbáld meg túltenni magad rajta és a jelenben élni. Szép vagy!
2018. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, amit tehetsz, ha boldog leszel, és nem rágódsz ezen. De ha mindenképpen elégtételt szeretnél venni, akkor menj el egy érettségi találkozóra – de csak akkor, ha jól érzed magad a bőrödben. A lejobb „bosszú”, ha látják rajtad, hogy remekül vagy.
2018. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!