Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szülők mit gondolnátok ha a...

Szülők mit gondolnátok ha a júniusi beiratkozáson bemutatott tanárok szinte egyike sincs már ott a suliban augusztusban, mind elment a suliból?

Figyelt kérdés

Szülők! Mit gondoltok vegyem ki a gyereket a középsuliból még most mielőtt elkezdené?

Júnuisban voltunk beiratkozni. Akkor bemutatták a leendő of-et és a tanárokat.

Ez volt jún 25-én. Most aug 24-én voltam benn a suliban admin ügyintézés miatt és alig pár tanár lézengett ott. Gomdoltam ha ott vagyok beszélek mér pár szót a leendő tanárokkal of-fel.

És azt hallom hogy ez sincs már ott az sincs már ott. Ez is felmondott az is felmondott, az of is felmondott, kb nem is találni a júnban bemutatott tanárok közül olyan, aki még ott lenne. Mind felmondott azóta már más suliban vannak.



Valami nagyon nagy gebasznak kell itt lennie a háttérben.

Mit gondoltok erről?


A másik gyerekem most végzett idén érettésgizett és neki a 4 év alatt állandó tanárai voltak és most is ott van az összes. 4 év alatt ott senki se ment el, itt meg 2 hónap alatt mindenki??


2018. aug. 24. 15:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Különösebben nem zavarna. Az lenne a lényeg, hogy a gyerek jól érezze ott magát. Ha ez nincs meg, akkor kiveszem. De mindenképp adnék neki egy esélyt.
2018. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Tanár vagyok, úgyhogy tudom miről beszélek. Nem egy tanár volt, aki júliusban mondott föl. (Valaki pont tegnap, de az tényleg nagyon keresztbetett.)

Reálos+nyelvi tanárokra van a legnagyobb kereslet, és őket nagyon megbecsülik (főleg a reálosokat).

2018. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

Szülőként nagyon meggondolom hogy hová íratom be a gyerekemet középiskolába. Alapítványiba csak akkor adnám ha nem találnék neki megfelelőt az állami intézmények között. Valószínűleg az általad említett suli nem a legjobb ezért onnan menekülni kell. A tanárok nagy része meg merte lépni azt amit a kedves kérdező nem.


Válasz a kérdésedre: ilyen mértékű fluktuáció mellett elvinném a gyerekemet abból a suliból.

2018. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

"let, és őket nagyon megbecsülik (főleg a reálosokat)."


Hát itt azokat se becsülik lelépett a fiz kém biol tanár, maradt az egyszem matekos. Info tanára még az életben nem volt a sulinak.

Lelépett a németes, lelépett az olaszos. Maradt 1 szem angolos tanár (nyugdíjas...) és ez az össz nyelvtanára a sulinak.

2018. aug. 24. 19:05
 15/30 anonim ***** válasza:
Édes istenem, olyan pofont levagnek Neked, hogy a takony menetet vágna a nyakadon, es lexarnám ki vagy mi vagy, es.minden következmenyt is vállalo.....
2018. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

És miért is? Mert leírom hogy mi a helyzet? Tán a balesetről beszámoló riporter a felelős a balesetért?


Azt az igazgatót hibáztasd inkább akinek dilettáns vadbarom vezetési tevékenysége viselkedése és nemfizetése miatt ez a helyzet kialakult! Azt hibáztasd!

2018. aug. 24. 19:30
 17/30 anonim ***** válasza:
Azt most honnan tudod hírtelen, hoyg mi okból mentek el, és hogy az igazgató a hibás!??!?!?!?
2018. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
beszélgettem.... beszélgettem és ennyi. elmondták hogy nme kapják meg a bértáblás bért sem. csoda hogy 1 évet is ott voltak. a mai tanárhiányos világban egy iskola meg meri azt lépni hogy még a bértáblás bért se adja od a a tanárainak.... m,iért is marandának ott? csodálom hogy aki mégis marad az miért marad... annak is meglehet az oka (képesítés és diploma nélküli kamutanár aki sehova máshova se kell csak ide mert itt elnézik neki hogy semmi papírja)
2018. aug. 24. 19:37
 19/30 anonim ***** válasza:
Minek etetitek a trollt? Mindig törlik visszamenőlegesen is a kérdéseit, ez is el fog tűnni. Tökmindegy hogy épp napi munkaügyis trollkodás, bombanős provokáció vagy iskolai témájú kamukérdés, ezt a szerencsétlen havi 2 tucatszor tiltják, és mindig visszajön egy újabb körrel. Mindig ugyanazzal az ótvar vitageneráló felháborodott hangnemű számonkérő stílussal.
2018. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

"ezt a szerencsétlen havi 2 tucatszor tiltják, "


ÉS azt te honnan tudod kit hányszor tiltanak? Tán bezsámolnak neked az üzemeltetők a tiltásokról vagy mi??


Másik kérdés. Aki havonta 2 tucatszor lesz kitiltva és jön vissza---- azt minek kitiltani?

Hm?

Úgyis visszajön, nemde?

2018. aug. 24. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!