Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szülők mit gondolnátok ha a...

Szülők mit gondolnátok ha a júniusi beiratkozáson bemutatott tanárok szinte egyike sincs már ott a suliban augusztusban, mind elment a suliból?

Figyelt kérdés

Szülők! Mit gondoltok vegyem ki a gyereket a középsuliból még most mielőtt elkezdené?

Júnuisban voltunk beiratkozni. Akkor bemutatták a leendő of-et és a tanárokat.

Ez volt jún 25-én. Most aug 24-én voltam benn a suliban admin ügyintézés miatt és alig pár tanár lézengett ott. Gomdoltam ha ott vagyok beszélek mér pár szót a leendő tanárokkal of-fel.

És azt hallom hogy ez sincs már ott az sincs már ott. Ez is felmondott az is felmondott, az of is felmondott, kb nem is találni a júnban bemutatott tanárok közül olyan, aki még ott lenne. Mind felmondott azóta már más suliban vannak.



Valami nagyon nagy gebasznak kell itt lennie a háttérben.

Mit gondoltok erről?


A másik gyerekem most végzett idén érettésgizett és neki a 4 év alatt állandó tanárai voltak és most is ott van az összes. 4 év alatt ott senki se ment el, itt meg 2 hónap alatt mindenki??


2018. aug. 24. 15:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Jelentve...
2018. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

" Jelentve..."



Hajrá. Jelentsd 100x 1000x. Nem számít.

2018. aug. 25. 08:07
 23/30 anonim ***** válasza:

Csigalom és nyugavér!


Klebelsberget vezető néni megnyugtatott mindenkit, hogy az oktatásban NINCSEN pedagógushiány, és az egyetemekre is rekordszámú a jelentkező minden pedagógusszakra! 🙂

Megoldódnak majd a gondok időben!

[link]


Kivéve ha nem. Akkor meg tudni kell jó helyre rakni azt a kicseszett X-et. Ennyit tehetsz... 😉

2018. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Megtettem... pontosan 99x....
2018. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

"és az egyetemekre is rekordszámú a jelentkező minden pedagógusszakra! 🙂"


Így van. Annyira hogy tavaly pl egy egyetemen a kémia szakos képzés NEM INDULT el mert nem volt meg a szak beindításához szükséges 5 fős jelentkező se...

2018. aug. 25. 12:36
 26/30 A kérdező kommentje:

"Megtettem... pontosan 99x...."


Na .... akkor tedd meg még 99x. Eredménye annyi lesz mint az előző 99 alkalommal.

2018. aug. 25. 12:36
 27/30 A kérdező kommentje:

"z oktatásban NINCSEN pedagógushiány, "


Biztos viccből keresnek 2000 + állásba tanárt országosan.

2018. aug. 25. 12:37
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem-nem. Erre az volt a válasz, hogy nyáron ne vegyük alapul a hirdetéseket, mert természetes akkor a nagy jövés-menés. Kifogásnak nem rossz, hiszen tényleg van alapja. Amolyan „átigazolási időszak” ez, mint a fociban. Csak éppen ha még aug végén is bőven 1000 felett van, akkor kecinagy hazugság/ferdítés. El kéne már takarítani ezt a nyomoronc narancsbandát... 😑
2018. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Van olyan suli bőben az országbna aminek adott szakos tanára évek óta nincs.

Tudok olyan suliról ahol kémia és tesi szakos 5 éve (ÖT!!) nincs.

2018. aug. 26. 09:28
 30/30 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, erre mit mondanának. „Egyedi esetről van szó”

„Szomszédos országokban is előfordul”

„Milliárdokat költöttünk rá, amit a Gyurcsány nem”


Valami fasságot erre is mondanának

😄😄😄😄

2018. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!