Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon bunkó lennék ha lemonda...

Nagyon bunkó lennék ha lemondanám? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most lettem hetedik osztályos, így mint mindenkinek, nekem is bejöttek az új tantárgyak, fizika, kémia, biosz, és földrajz. Eddig kitűnő voltam, alig kellett tanulnom, mert minden ment, viszont most még (mint másnak is) át kell szoknom, hogy (biztos) többet kell majd tanulnom. Már régóta járok matekversenyekre, nyelvtanversenyekre. És most ugyanúgy matekból már alapból a tanár szeretne küldeni háromra is. De mellette ott van egy német, és legalább két nyelvtanverseny, amiket így egybe nagyon nagy tehernek látok/érzek (az új tantárgyakkal együttvéve). Éppen ezért szeretném lemondani az egyik matekversenyt (ez a verseny nagyon nehéz, és rengeteget kéne rá gyakorolni. A többi ebnyire nem nehéz, így azokat "elbírnám"). Anyukámnak említettem, és azt mondta biztos nagyot csalódna bennem a szaktanár...


Szerintetek tényleg csalódna? Nagyon bunkó lennék, ha megtenném? Hogyan mondjam a tanárnak?


Köszönöm a válaszokat! :)



2018. szept. 4. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Kit érdekel mit csalódik a tanár , ez magánügy . A többik emiatt is kiutálhatnak meg stréber szolgalelkűként kezelhetnek .
2018. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Tanárnő (Tanár úr), úgy érzem, hogy sok lenne számomra a versenyre való felkészülés az új tantárgyak mellett, és inkább lemondanám, ha nem probléma.


Ennyi lenne, és nem hinném hogy megsértenéd vele az érzéseit.

2018. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Ha soknak érzed, ne csináld. Ez merőben a te dolgod.


Én ugyan sosem tartottam tehernek a matekversenyeket s nem készültem rájuk nagyon külön, csak matekoztam hobbiból, mint máskor, de nyilván nem vagyunk egyformák.

Ne másoknak akarj megfelelni, ha te magad érzékeled, hogy ez neked már nem lenne jó. Nem az összes versenyt hagyod ki, szava nem lehet senkinek, ha engem kérdezel (nem mintha ne lenne jogod felhagyni a versenyzéssel, ez a te életed).

2018. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!