Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan oldódjak fel minél...

Hogyan oldódjak fel minél hamarabb az új osztalyomban?

Figyelt kérdés
Most kerültem középsuliba.Mindíg is problémát okozott az idegenekkel való kommunikálás,attól függetlenül hogy nem vagyok alapból csendes lány. Idegenekkel szemben viszont kell idő hogy elengedjem magam, de ezt szeretném minnél gyorsabban felgyorsítani mert nem akarom hogy elkönyveljenek vissza húzódónak. Esetleg tipp/tanács vagy esetleg tapasztalat? Nyáron beszélgettem néhány osztálytársammal facen de velük sem megy az élőben való kommunikálás :/
2018. szept. 5. 21:14
 1/1 anonim válasza:
Velem is ugyan ez a baj.Nehezen találom meg a közös hangot az ismeretlenekkel,de alapból elég nagy szám van nekem is😂.De a a lényeg az,hogy próbálj meg viccelődni,vagy segíts nekik valamiben,teljesen mind1 hogy miben.Így idővel megszokod őket,és jobban feloldódsz.Nekem ez bevált,remélem hogy neked is segíteni tudtam!
2018. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!