Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert van az, hogy az osztályo...

Miert van az, hogy az osztályomban utálnak az emberek csak mert ". Csöndes vagyok"?

Figyelt kérdés
Az ofő megkérdezte őjet,h mi bajuk velem.. erre aztbadjak valaszul, hogy ert "csondes"
2018. aug. 6. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha pofáznál ,akkor az lenne a bajuk.
2018. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy visszaszólni sem tudok, mert a suliban mindig gyomorgörcsöm van.
2018. aug. 6. 22:46
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

sajnos az iylenekt mindig kifogják

érzik rajtad a gyengeséged

2018. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Nonoga válasza:
100%
Nagyom gonoszak tudnak lenni a gyerekek/fiatalok :/ vannak akik azt imádják, ha ők "uralkodnak", sokan követik is, és ehhez hozzá tartozik mások utalása, szekálása is. Semmi baj nincs azzal ha csendes vagy :) viszont védd meg magad, nem szabad hagyni. Ha bántanak, vagy beszólnak szólj vissza, először nehéz lesz, de hidd el, békén hagynak ha látják, hogy nem hagyod magad ;)
2018. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Próbáltam már megvédeni magam de nem ment..

Messengeren még egy csoportot is letrehoztak, amiben engem szídtak.

2018. aug. 6. 23:04
 6/17 Nonoga válasza:
100%
Azért az egy kicsit durva, írtam üzenetet
2018. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos hogy utálnak. Egyszeruen csak nem tudnak mit kezdeni azzal hogy nem szólalsz meg, egyfolytában csendes vagy. Persze oké, te ilyen vagy, de ez ugy jon le a kulvilag felé, hogy te is utálod őket és nem is akaraz celuk foglalkozni.

Nálunk is van pár csendesebb gyerek, igaz, mi nem bántjuk őket. Jó közösség vagyunk, de néha elég hülyén jön le ha ugy viselkedbek mint valami életképtelen. Persze ez nem így van. Szerintem ne akarj nekik feltétlen visszaszólni hanem próbálj kicsit nyitottabb lenni és megtalálni veluk a kozos hangot. Ehez persze az is szükséges hogy beszélj! Nem kell szószátyár légy de ha egész nap meg sem mukkansz az elég uncsi lehet. Szóval csak hajrá!

Gondolj arra hogy felnőtt korodban muszáj lesz beszélned a kollégákkal a munkahelyeden. Vagy egyáltalán el kell menned arra az állásinterjúra ahol ugyan csak beszélned kell. Szerintem jobb ha mostanában szokod meg hogy muszáj hallatnod a hangod -és nem csak akkor ha kérdeznek- mert jésőbb kellemetlenebb lesz belerázódni.

2018. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos velem is ugyanez a helyzet, úgyhogy átérzem.
2018. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban én is így voltam.Nem az a módja hogy visszavágsz, az nem jó stratégia.Hanem mikor épp nem piszkálnak akkor "csapj oda".

Az kizökkenti őket és elgondolkodtatja.Amúgy ha éppen gúnyolnak vagy szórakoznak veled,ügyet se vess rájuk, mert különben csak táplálod az ellenszenvüket.


De a legjobb ha próbálod megérteni miért csinálják(lehet nem is veled van a bajuk csak ilyen a természetük) és nyújts nekik békejobbot.Ez van hogy beválik van hogy nem.


Tudom hogy iskolai körülmények között ez nem nagyon működik.

2018. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Már próbáltam megbeszélni veluk, de csak elhajzottak
2018. aug. 6. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!