Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan legyek valakivel jóba...

Hogyan legyek valakivel jóba érdekből?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályból, tavaly év elején jól megvoltunk, legalábbis ő azt hitte. Utáltam, mert jóba volt egy sráccal, akivel tetszünk egymásnak, és ő ezt pontosan tudta, emiatt olyanokat mondogatott, hogy a fiú fogdosta a seggét, ő markolászta a srácot, csak hogy felidegesítsen. Volt egy nagy vitánk emiatt, utána kerültük egymást. De itt az új év, rájöttem, hogy többet érnék el, ha nem szervezkednék ellene, hanem megpróbálok látszat barátságban lenni vele, úgy közelebb tudnék kerülni a sráchoz. Annyira nem hiszem, hogy nehéz dolgom lesz, mert a lány már többször odajött hozzám, beszélgetést kezdeményez, keresi a társaságom, stb., de mi legyen a kezdő lépés? Hogyan betonozzam be magam nála, hogy egy társaságba tudjak kerülni a fiúval?
2018. szept. 6. 19:21
 1/3 he84 ***** válasza:
100%
Érdekből soha nem túl jó ötlet barátkozni másokkal. Ha a lánytól akarsz valamit, azt vele közöld és ne a barátján keresztül őt kihaszálva tedd ezt.
2018. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Ööö szerintem tanuljatok inkább...
2018. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Semmi extra, ha nyit feléd viszonozd. Olyan stílusban beszélj vele amilyenben ő is beszél veled. Azért légy résen, a nők nem felejtik el ezeket a vitákat, és könnyen visszaszivathatnak az első adandó alkalommal, ha még van bennük tüske. Mindig legyen benned, hogy nem vagytok igazi barátok, ha valami gond van, nem számíthatsz rá.


Azzal, hogy érdekből barátkozol, semmi gond nincs. Mindenkinek vannak érdekkapcsolatai, csak a társadalmi elvárás miatt sokan letagadják, és rossz dologként állítják be.

2018. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!