Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Veletek már gúnyolódott...

Veletek már gúnyolódott egyetemi tanár? Jól teszem, ha nem foglalkozom vele?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik mindig megjegyzést tesz sunyiban a külsőmre, hogy milyenek a füleim. Nem mintha sok köze lenne hozzá, de miért szól be nekem? Idén is van vele órám, és múltkor ráköszöntem a folyosón, erre a válasza a "csúnya vagy, rondák a füleid" volt a válasza, amihez mosolygott.

Egy családos emberről beszélünk, én lány vagyok.


21/N



#pasi #beszólás #gúny #tanult mégis primitív
2018. szept. 8. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Viccelődik, laza próbál jófejnek tünni amit így próbál elérni hogy kötöszködik, szólj vissza neki valami frappánsat és hidd el jóba lesztek.
2018. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

1-es, na ne már, ez szerinted viccelődés, meg lazáskodás?


Mit képzel magáról??? Szerintem le kéne állítanod, mert ez rohadtul nem vicces, és nem laza jófejkedés. Ne hagyd, hogy megalázzon!

2018. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly??? Egy felnőtt ember, munkahelyen, tanárként hogy tehet ilyet? Én nem is értem. Tuti beszólnék neki, hogy én legalább nem vagyok bunkó. Vagy nézzen tükörbe, ő sem egy szépség.
2018. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Nem, direkt szivatott egy tanár, meg gúnyolódott, hogy nem ment a számvitel, mert gimnáziumból mentem, de ilyet nem csinált...


Viszont gimiben volt ilyen. "Beszólt, hogy amilyen ronda a fogsorom, iskolába sem jönnék". Elmebeteg.

2018. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Miért nem mondtad azt ,nekem legalább van rá pénzem hogy szépítsem :)
2018. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezek nagyon jó válaszok, csak elfelejtitek, hogy egyetemi tanárról van szó, és itt alá-fölérendeltség van eleve, ki vagyok neki szolgáltatva részben.

Ha visszaszólok, akkor nyilván nem úgy fog értékelni, ahogy kéne, főleg mivel beadandóim lesznek az adott kurzusból, amit nem lehet olyan egyértelműen pontozni, mint a matek példákat.

Ha meg csendben maradok, akkor sansz hogy folytatja, de ha visszaszólok, akkor is.

Nem lehet valamilyen módon kirúgatni onnan?

2018. szept. 8. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sírd el magad, tuti összefossa magát.


Nálunk is volt ilyen, azt hitte jófej. Nem volt az.

2018. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem vicces és nem a tipikus szórakozott professzor stílus.

sajnos már ilyen a színvonal az egyetemi oktatók között is...és nem lehet mit tenni ellenük, hiába kérvényezel vizsgálatot, a tanárokat nem rúgják ki, mert így is alig találnak oktatót, meg bebizonyítják,hogy te hazudsz. Utána meg elbúcsúzhatsz a diplomádtól is, mert rossz hírnévbe hoztad az egyetemet, meg személyes sértődések, rágalmazások miatt.

én is inkább hagytam egy idős tanárnak fogdosni magam, mert kellett a diploma

2018. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez most komoly?! Hát szép, mondhatom.
2018. szept. 10. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!