Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tud vaklaki segíteni? Ha...

Tud vaklaki segíteni? Ha elvégzed ezt a szakot, mit dolgozhatsz utána?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam az angol -média illetve történelem-média párosításról, amit az Eltén lehet tanulni tudtommal. Én inkább az előbbit tanulnám, mert a törivel hadilábon állok, de igazából többet sajnos nem tudok róluk. Ezek most akkor média -és kommunikáció szakon belül vannak, vagy ez tanárképző, szóval tanárnak mehetsz, ha elvégzed? Vagy mehetsz újságírónak vagy tv -hez is akár? Egyébként a média világa eléggé érdekel, csak nem tudom, hogy mennyi pont kell hozzá és sajnos a felvi.hu-n sem találtam semmit.

Előe is köszi :)



2018. szept. 10. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsészkart végzett emberből bármi lehet.
2018. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az nem amit tanult, nemigaz? ;D
2018. szept. 10. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsész diplomával bármi lehet belőled, ha vannak kapcsolataid. Tanár tudtommal akkor lehetsz, ha elvégzel pedagógia tárgyakat is.
2018. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!