Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy mondjam meg a kolis...

Hogy mondjam meg a kolis szobatársamnak, hogy legyen halkabb tanulószobakor? 16l

Figyelt kérdés

Tavaly nem volt gond, mert akkor a csoport szobába volt a sziló. Most, hogy szobába vagyunk nagyon zavaró. Tegnap is fél órán keresztül hisztizett és telefonált hangosan, mert a programhétvége egybe fog esni a Mondoconnal. Máskor meg videókat néz, vagy játszik a telóján kihangosítva.

Viszont összeveszni nem akarok vele, annak ellenére, hogy mindent elkövetett tavaly, hogy másokkal legyen egy szobába és ezt nem mondta nekem csak a hátammögött szervezkedett.

Amúgy négyen vagyunk egy szobába, de egyik szobatársamnak be kell mennie a csoportszobába tanulni, a másik meg mindig fülhallgatóval tanul.


2018. szept. 11. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a szobatársnő nem kedvel téged. Valószínű, ha már tavaly nem sikerült másik szobába kéretni magát, akkor most meg próbál téged elüldözni onnan. Nyugodtan szólj a nevelőnek, hogy kezdjen valamit a helyzettel. Itt nem.azon múlik, hogy te meg ne sértsd hanem a tanulmányod eredménye a fontos. Ha miatta nem tudsz rendesen tanulni, az kihathat a jövődre. Viszont a szobatársad csak pár évig lesz az életed része.
2018. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es mi egyébként jóban vagyunk a csajjal. Csak tavaly jóba lett mással és rá akart lecserélni,mert "túl pozitív vagyok"...
2018. szept. 11. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:
A csoportszobába nem tudsz átmenni tanulni?
2018. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A csoportszobával az a baj, hogy a csoportvezetőnk nem érdekli, ha hangzavar van, meg néga vicceket mond. Szóval azzal sem vagyok kisegítve.
2018. szept. 11. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:
fülldugót próbàltad màr? Hàtha segít.
2018. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!