Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam el ezt neki?...

Hogyan mondjam el ezt neki? Vagy egyáltalán érdemes ezt elmondani?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz osztálykirándulás, 2 napos, és én nem akarok menni, mert nincsen egy barátom sem, feszélyez a többiek viselkedése, és épp hogy el akarok szeparálódni tőlük, mintsem egy közösség lenni velük. Az osztályfőnökömmel nagyon jó viszonyba vagyok, ő maga is tudja, hogy nem igazán találom a hangot velük, de ő azt akarja, hogy keressek barátokat.

Tudok orvosi igazolást szerezni, anyukám tud szólni neki, hogy lebetegedtem, de nagyon kilóg a lóláb, hogy csak azon a két napon nem megyek. Nem akarok hazudni az o.f.ő-nek, de ha mondom, hogy a többiek miatt nem akarok menni, akkor azt mondja, hogy az ilyen programok úgyis összehoznak minket, jó lesz, menjek nyugodtan.


Szerintetek mit csináljak ebben a helyzetben? Ti mit cselekednétek?


2018. szept. 17. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy mennék.

Egyrészt csapódhatsz kellemesen és eljuthatsz a kirándulásra olyan helyre is, ahol még nem voltál.

Másrészt ha nem a diákokkal leszel, akkor majd az osztályfőnököddel. Semmi szégyellnivaló nincs abban, ha egy felnőttel kijossz, míg a korodbeliekkel nem.

Szerintem ne hagyd ki :) Nekem is volt olyan, amikor úgy éreztem senkihez nem tartozom az osztályban. Hat vittem könyvet és a legtöbb időt a tanárral töltöttem, meg persze olvastam :) és nem volt akkor a legjobb érzés, de örülök, hogy nem hagytam ki.

20/L

2018. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!