Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ne cseszte...

Mit csináljak, hogy ne csesztessen a matek tanárom?

Figyelt kérdés
Mindem matekos órám 40%-a arról szól,hogy baszogat engem a tanár.(Előzmény)9.-ben lett felmentésem.Most 10.-es vagyok és azóta ezzel "viccelődik". Pl.:Ő tartja a sakk órát is.Véletlenül egy parasztal rossz helyre léptem erre elkezdi,hogy " ó hát ez esetben sakkból is mentsd fel magad",a barátnőim elrontottak egy feladatot erre ő: "ó hát akkor felmentés kell,igaz?*rámnéz* .Az osztályban van még ramjtam kívül egy fiúnak felmentése mégis csak engem szopat.Ezzel nem tudom,hogy mit lehet kezdeni.16/l -_-

2018. okt. 4. 12:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Előszőr megpróbálom majd azt,hogy nem figyelek rá de később lehet,hogy megyek az igazgatóhoz és a szüleimhez....csak az a baj,hogy van egy másik gyerek akit más okból csesztetett,szülők beszéltek vele és kidumálta magát.. .
2018. okt. 5. 09:31
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindig is utáltam az ilyen tanárokat, mint a fent említett pedagógus. Én nem vagyok tanár, viszont nekem is volt ilyen matektanárom. A legtöbbször kettes voltam félévkor és év végén is, pedig nagyon sokszor megvolt ám a közepes, csak nem adta meg.

Ennek ellenére két diplomát szereztem, mint a kettő jeles, publikálok, Phd képzésre készölök. Tudom, nagyon nehéz. Én beszélnék a szüleimnek erről a te helyedben, egyelőre még nem mennék az igazgatóhoz. Ha nagyon eldurvulna a helyzet és ez átcsap megalázásba akkor szerintem érdemes lenne nagyon komolyan elbeszélgetni ezzel a tanárral. Szerintem neked sem mindegy, hogy milyen emlékeid lesznek a középiskolából.

Engem pl darabokra tört az egész és iszonyat sok munkámba tellett, amíg idáig eljutottam. Nem csak a metek miatt, sajnos más is volt.

2018. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"vagy ha igen, akkor meg undorító, ahogyan gúnyt űz belőle."


tapasztalatom szerint a matektanárok többsége frusztrált, műveletlen ember, aki vérig sértődig, ha valaki nem érti a tárgyát, illetve túlzott szigorúsággal akarja hangsúlyozni, hogy mennyire komoly tárgy a matek.


a kérdező matektanára nyilvánvalóan alkalmatlan a tanításra, jobb lenne, ha versenyszférában helyezkedne el, ja bocsánat, arra alkalmatlan, hiszen tanár.

2019. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!