Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beteg a tanárom?

Beteg a tanárom?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom aki programozást oktat és a mai napon totálisan leszívta az agyamat... (5 órám volt vele egyhuzamban)...


Programozás történetéről tart órát már második hete és alig bírtam kiszűrni a lényeget, mert a dolgokat amiket állít semmi igazságalapja nincs, elmesél megtörtént eseményeket amiken ő ott volt és lényeges szerepet játszott benne és mindezt úgy mondja, hogy szerintem el is hiszi. Utánanéztem pár olyan dolog után amit elmondott de semmi nyoma, vagyis azok az adott események amiket említ megtörténtek, de nem úgy, hogy bárhol említésre kerülne ő és persze, hogy csak részen történt úgy ahogy elmondta..... szidalmazott több nagy nevű embert is a programozás történelme kapcsán és megintcsak olyat álított ami nem igaz az adott személyre.. volt olyan is, hogy összekötött egy nagy nevet egy olyan történelmi eseménnyel ami egyáltalán nem kapcsolódik össze..

Mocskos trágár beszédet nem veti meg, és amin csodálkozom, hogy az egyetlen lány osztálytársam jelenlétében is iszonyúan szexista tudott lenni....


A nemiszervével való poénkodást sem veti meg 45 perc alatt lazán poénkodott a vele, vagy éppen hozott fel egy példát említve azt..


Egyetemi oktatónak mondja magát, jól emlékszem, hogy 1 hete mondta, hogy matek tanári végzettsége is van, de előző tanévben bizonyította nekem, hogy a matek sem megy neki, mérnöki végzettségéről is beszélt és a mai nap totál más mérnöknek mondta magát, mint 1 hete...


(Az iskolában egyébként többek állítása szerint még programozni sem látták...)


Kritizálta a mai nap a nyugati oktatási rendszert is, nem is akarom részletezni, a lényeg, hogy szerinte nem tudnak semmit, és, hogy hülyék mind..


Úgy hiszi, ha egy osztályban nem kell fegyelmezni a diákot, akkor azokból beteg emberek lesznek...


Ami már-már ijesztő volt számomra, hogyha csak úgy simán általánosan vált az ember vele pár szót felsem tűnik neki, hogy mivan..


Tulajdonképp sorolhatnám miket hallottam, próbáltam nem figyelni, de így is túl sok hülyeség maradt meg ebből a napból...


Ami baromira zavar, hogy szimpla szakmai tanárként kezdte tudtommal, most persze érettségiztet is a sulinkban és a nyáron megkapott egy vezetői/magas pozíciót az iskolában... De most komolyan ezt hogy?!


2018. szept. 12. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Azt mindenesetre elérte, hogy egy csomó dolognak utánanézz. ;-)
2018. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

ezen ne csodálkozz. a mai rendszerben nem az a lényeg h kvalifikált ember legyen, hanem h megfelelő helyre nyaljon ... lehet éppenséggewl tökéletesen zakkant is.

én is ismertem egy olyat, akinek érettségije volt csak, de mivel izgazgatónéni unokatestvére volt, hát alkalmazta őt angoltanárként, de a jobb diákok simán verték a tudását. a párt meg védte, mert lelkes fideszes volt ...

ilyen időket élünk ismét, ez van

2018. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha ilyen frankón vágod, hoy semmi valóságalapja nincs az állításainak, akkor miért nem te tanítasz?
2018. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha a tanárod érettségiztet akkor kell hogy legyen abból a szakból egyetemi végzettsége (extrém esetben elég a főiskai is). A végzettséget az érettségikor az elnöknek ellenőriznie kell.

Lehet hogy a szakmájában nem a legjobb a tanárod aki az óráján Háry Jánosnak képzeli magát.

2018. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Annyi hülye tanár van.

Az én pszichológia tanárom KOZMETIKUSHOZ ment óra-ideje alatt, nekünk addig szabadfoglalkozás.

2018. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Még középsuliban a tesitanár elküldőtt minket dohányboltba 2 karton cigiért, azt hiszem át tudom érezni a helyzetedet.
2018. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Néhány "történelmi" eseménynél jelen voltam (nem mert frankó vagyok, csak ott voltam), néhány esetén (akkor és ott) beszélem olyan emberekkel, akik ott voltak. A történelem könyvekben olvasottak nem is hasonlítanak...

Az, hogy egy tanár trágár, bunkó nem újdonság.

Sajnos az sem, hogy "problémás". Nekem vitték tanáromat óráról "mosolygóba"...


A leírásod alapján annyi jön le, hogy ezek biztos, hogy igazak rá.

Lehet, hogy néhány eseménynél tényleg ott volt. Akkor szinte biztos, hogy nagyon mást fog mondani, mint ami a könyvben van.


Van ismerősöm, aki (szinte) minden történetet egyesszám első személyben mesél, de ott egyértelmű, hogy példabeszédet/mesét mond.


Nem egyszerű film, de Kuroszava Viharkapu (vagy Vihar Torkában) című filmje pont erről szól (egy történetet mesél el az összes szereplő szemszögéből)

2018. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

"én is ismertem egy olyat, akinek érettségije volt csak, de mivel izgazgatónéni unokatestvére volt, hát alkalmazta őt angoltanárként"


Ez mikor volt? Mert ha a legnagyobb angoltanárhiány idején, akkor azért nem a sok penge ellenzéki angoltanár elől vette el a helyet: lasszóval kellett fogni angoltanárokat azért a fizetésért, mert bárhol máshol többet keresett, aki legalább valamennyire tudott angolul. Ez az illető legalább vállalta, hogy megpróbálja a tanítást annyiért. Az is több volt, mint a semmi a diákoknak is, meg az iskolának is.

2018. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#3 Figyelj, ha nem tudod elhinni az a te bajod, én nem is azt állítottam, hogy jobban tudom a tanárnál, írtam is, hogy a lényeget alig bírtam kiszürni, mert mondott olyat ami igaz, (hogyne mondott volna) de ellepte ezeket a sok zagyvaság...

épp azért kérdeztem, hogy beteg-e, mert olyan dolgokról beszélt amiről tudtunk az osztálytársaimmal is(pl egy szimpla történelmi esemény vagy egy fontos személy a programozás történelme során...), de tarkítva ferdítve mondta el és tök komolyan el is hitte amit mondott...

2018. szept. 12. 20:24
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

"Az én pszichológia tanárom KOZMETIKUSHOZ ment óra-ideje alatt"


Honnan tudod, követted? :) Miért kellett volna az igazságot a diákok orrára kötni?

2018. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!