Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lbmnél aludtam és nagyon ciki...

Lbmnél aludtam és nagyon ciki volt a helyzet. Veletek is volt hasonló?

Figyelt kérdés
Úgy történt, hogy LBmnél voltam, szülinapi bulit tartott, és mondta, hogy aludjak nála. Oké.. eddig minden jól ment. Az éjszaka közepén felébresztett, hogy nagyon fáj a hasa, kimegyek-e vele wcre? Oké, kimentem. Ült a wcn, és végezte a dolgát. Utána kijött. Elmentünk aludni. Utána egy fél óra múlva megint felébreszt. Ugyanúgy volt, mint előbb. Oké, eddig semmi. Utána megszólal, hogy elfogyott a wc papír. Mondja, hogy nem tud felállni, mert vészes a helyzet. Egy kis idő múlva rotyogást hallottam, elég hosszasan, majd nyögött. Wc papírt valahogy szerzett, majd visszamentünk aludni. Egész éjszaka igy telt el. Utána mondta, h egész ejszaka ment a hasa, és bocsánatot kért, amiért egész éjszaka nagywcre ment és vele kellett mennem.
2015. okt. 10. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Unatkozol?
2015. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha te még abban a korban vagy, hogy a kakilást ennyire viccesnek találod, akkor menjél inkább, igyál egy pohár kakaót, nézd meg a Micimackót, és majd pár év múlva gyere vissza az oldalra.
2015. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ezen mi volt ciki? Az, hogy ment a hasa, vagy mert félt egyedül kimenni? Szerintem egyik se.
2015. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3/3 nekem volt ciki h risszul volt és ugy ereztemzavarok
2015. okt. 10. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát az LBd (jelentsen ez bármit is) otthonában voltatok, de ő felébreszt téged, h menj ki vele klotyóra???

Mitől parázik a saját otthonában? Ha nem tud egyedül f.sni, h oldja meg, ha nem vagy ott?

Elég gáz sztori, annyira, h kétségbe is vonom, h igaz.

2022. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!