Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon ciki ez a helyzet?

Nagyon ciki ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Új osztályba vagyok,első éves a gimiben. Már év eleje óta egy olyan székem van amin van valami halvány piros festék/lakk. Nem jött le semmiképp. Ma pár nagyobb gyerek jött az osztályunkba (mig én kint voltam) és elkezdtek röhögni,hogy jaj az tuti a menstruációm,és,hogy milyen gáz,át ütöttem. (Pedig szerintem a nadrágom elárulja azt hogy nem). Aztán jöttek másik szüneten is és mondták egymás között,hogy "a mensis" és röhögtek,mintha én nem tudok az egészről. Ez nagyon ciki? Nekem egy kicsit rosszul esett. Nem is tudom...akkor is ha tényleg átütöttem volna,nem egy normális dolog lett volna? Megesik. És nem gondoltak arra,hogy azért épp olyan hülye nem vagyok és letöröltem volna a foltot ha le tudtam volna. A székem nem tudom kicserélni,mert az összes foglalt és hiszitznek ha elveszem a másét...Amúgy se kitudja mi
2018. okt. 4. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Átáztál, itthon így mondják:) szerintem vigyél a táskádba 1-2 vattakorongot meg acetont, az általában levisz mindent😬

Ha van olyan alkalom, hogy be tudsz menni a többiek előtt kicsit megsikálni, talán bejöhet:)


Csak ezért cikiznek? Úgy gondolod, ha nem lesz ott az a folt, nem találnak ki mást? Lehet jobb lenne valami vicceset visszaszólni, nem csak hagyni magad mert így mindig találnak majd valami mást:/

2018. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De az az egész,hogy nem előttem mondták ha nem az egyik barátnőm mesélte el mikor bejöttem...Nem nem hiszem hogy mondtak volna valamit rám mert ugye a nagyobb osztályokból nem nagyon ismernek,csak látásból. Nem is tudták hogy én ülök ott csak valamelyik osztálytársam mondta el nekik. A tanácsot azért köszönöm:D Sajnos sose érek be elsőnek, a busz miatt,de lehet majd egyszer szerencsém lesz..
2018. okt. 4. 17:44
 13/13 anonim ***** válasza:

Némiképp off; 11 éves koromban jött meg a mensim először. Az első év egy katasztrófa volt, mert folyamatosan átáztam. És egyszer a székemet is összevéreztem az osztályban.


Az osztályban feltünés nélkül nem tudtam volna letörölni, az udvari időben meg nem igazán engedtek be a termekbe 8nem Magyarországon volt).


Szóüval a foltos széken ültem hónapokon át... Takarítónéni se vette észre, bár neki nem is az a dolga, hogy a székeket és asztalokat törölgesse.


Én meg egyszerűen halálosan féltem odamenni a tanárhoz mert alapjáraton ciki erről szólni, plusz nekem minden lében hétkanál osztálytársaim voltak és ha mondtam valamit a tanárnak az egyik gyerek mindig üvöltve mondta közben vissza a többieknek, hogy éppen mit mondok...


Aztán voltak ültetések lés egy fiút ültettek oda ahol én ültem... Undokodott, de a tanár leültette a foltos székre... Utána le lett takarítva.

2018. okt. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!