Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz nem elmenni középiskolás...

Gáz nem elmenni középiskolás 5 éves osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szerettem a volt osztálytársaimat, csak párukat, de ők nem hiszem, hogy el fognak jönni, az egyikük pl. külföldön él ha jól tudom, de senkivel sem tartom már a kapcsolatot. Az osztályfőnököt szerettem nagyon kicsit, a pótofőnket is tuti meghívják, mert akik szerveznék, nekik ő volt a kedvenc tanáruk, én meg azóta sem találkoztam még egy ilyen gusztustalan emberrel...


Gáz nem elmenni? Meg kell indokolni vagy ha nem kérdeznek rá, nem is kell írni, hogy nem megyek? A másik meg, hogy van közös csoportunk Facebookon, ahova az ofőnk néha odaböffent egy "hogyvagytokot" (kb. 2 évente :D), akkor is már ment menőzés... Gondolom mára már mindenkinek saját pénzből vásárolt autója meg villája van a Rózsadombon (ironikusan persze), nekem ezeket nincs kedvem hallgatni és nem vagyok a jópofizós, seggnyalós típus.



2018. okt. 5. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz és kit érdekel? Én se mentem el egy kivételével egy találkozóra sem, nem volt kedvem. Amúgy senkivel sem voltam igazán jóban s nem is volt sok értelme az első találkozónak se. Jó, kicsit beleláttam, hogy mennyire más az ő életük, mint az enyém, de azért utazni sokszáz km-t... Nem biztos, hogy megérte.

Nekünk 5 éves nem is volt, 10 évesen sztoriztak a sok tönkrement házassággal és azzal (a régi sportos lány!), hogy neki a szemközti pékségbe átmenni pogácsáért bőven elég mozgás...

2018. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Mit jelent az, hogy "gáz"? Ha mondjuk, azt írjuk, hogy gáz, akkor mi van? Ideje lenne a saját döntéseidet meghozni a mások véleményének lesése helyett. Illik küldeni egy negatív visszajelzést is, hogy ne számítsanak rád, ne várjanak, ne rendeljenek kaját, ilyesmi. Elég annyi, hogy sajnos nem alkalmas az idő, mindenkit üdvözlök.
2018. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem gáz, nálunk például nem is volt osztálytalálkozó szervezve. Úgy látom, hogy ez manapság nem divat.
2018. okt. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem bunkóságnak szánom, de ha eddig nem érdekeltél senkit, ezután sem fogsz :D

Én ugyan jóban voltam több emberrel is, de érettségi után elég hamar eltűnt mindenki, szóval nem erőltettem a kapcsolattartást. Nálunk volt pár ember, aki nem jött el az 5 évesre, de nem maradtak ki semmiből, mindenki elmondta, milyen király az élete, hol melózik, hol járt a világban. Éljen. Aztán elmentek inni, én leléptem, mert nem voltam pont túl jól sem.

Jövőre lesz a 10 éves, szerintem kihagyom, facebookon amúgy is nyomon lehet követni mindenkit. Utazgatnak, páran már házasodtak, néhányan jól meghíztak :D Tök őszintén, nem érdekel, nyilván én se senkit, különben keresnének. Szóval ne foglalkozz vele, ha nem akarsz, ne menjél.

2018. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

tini ota tudtimmal mar semmi sem “gaz” mert nyugodtan eldontheted, hogy igen vagy nem. :)

De szolj nekik ha nem mesz.

Abban viszont nem ertek egyet egy hozzaszoloval, hogy velemenyeket tanacsokat ne hallgathatnad meg. Ilyen alapon soha senkit ne kerdezzen meg o se, mert eltudja donteni maga is nem? :D

Vagy ilyen alapon minek jon ode velemenyeket osztogatni, mert itt mindenki kerdest tesz fel, ha ledig mindenkinek ez a valasza, akkor kerdem en... normalis vagy?

En sem megyek az oviba kijelenteni minden gyereknek hogy ti dedosok vagytok.... :D

2018. okt. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Az enyém talán két éve volt, az ofőm facebookra töltött fotója alapján a 20 emberből 7en mentek el.
2018. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös, ég és föld a különbség a kért, igényelt tanács meg a mások, méghozzá nemszeretem mások véleményéhez való igazodás, attól való félelem a saját akaratom ellenében!
2018. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Ha nem akarsz akkor ne menj el. Ne indokold, ha kérdezik akkor nem érsz rá. Én se voltam az enyémen, egy rakás sggfej volt az osztályom, eszem ágában sincs velük bármit is kezdeni.
2018. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Senkinek semmi köze hozzá, ahogyan döntesz. Teljesen jól leírtad a lényeget. Speciel nekem nem volt összetartó osztályom középsuliban és hírét sem hallottam ilyesmi szervezésnek. Általános suliból viszont hívtak nem 1x.

Nem szívesen mennék el egyre sem. Itt van az internet, facebook, skype stb... sorolhatnám.

Akivel jóban voltam azzal tartom a kapcsolatot most is. A többiek meg nem érdekelnek és csak az ember energiáját szívnák el.

Max ha a tanároddal elbeszélgetnél, keresd meg 1x személyesen. Mindig nyitottak az ilyesmire.

2018. okt. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én nekem 3 év múlva lesz a középsulis találkozom de már most sem tartom szinte senkivel sem a kapcsolatot. Ők nem keresnek, akkor én sem fogom őket. Amilyen összetartó, "szuper" osztály voltunk érettségi után úgy eltűnt mindenki hogy se kép, se hang. Néha egy-két posztban van hír róluk de amúgy semmi több. Pedig ott a Facebook,Skype stb...semeddig sem tartana egy kis élő csevegést beiktatni de abszolút semmi :D De én ezzel már megbékéltem, mindenkinek meg van az élete. Sima általános iskolás találkozóra sem mentem el, ott inkább az osztályfőnököt utáltam. A 26 fős osztályból ott voltak 7 kb :D
2018. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!