Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gáz, ha nem szeretnék...

Mennyire gáz, ha nem szeretnék elmenni a gimis osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Nem nagyon voltam jóban a többiekkel, gimiben csendesebb voltam, nem ittam, nem buliztam, így eléggé elnyomtak. Azóta senkivel nem tartom már a kapcsolatot. Most felvetödött a facebook csoportban, hogy meg lenne szervezve. 2-en jeleztek eddig vissza,hogy ott lennének.

Gáz ha nem szeretnék elmenni? Illetve ilyenkor illik annyit jelezni,hogy nem megyek, ne számitsanak rám? Bár lehet sokan a nevemre sem emlékeznek már, úgyhogy lényegtelen.

23N



2018. jún. 11. 12:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
nem tartod senkivel sem a kapcsolatot, szóval szerintem nem gáz. én sem jártam soha, tojok a volt osztálytársaimra, más barátaim vannak.
2018. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Én egyikre se mentem el, idén lesz a harmadik, amire szintén nem megyek. Az a két ember, akikkel jóban voltam az osztályomból a mai napig barátaim és kapcsolatban állunk egymással, a többiekre pedig egyszerűen nem vagyok kíváncsi. Van ezer jobb dolgom annál, hogy jópofizzak egy rakás igazából félidegen emberrel csak azért, mert X évvel ezelőtt kénytelenek voltunk egy osztályban lenni. Annyit válaszoltam a megkeresésre, hogy nem fogok menni, amit szerintem illik, hiszen ez alapján fogják foglalni az asztalt stb., de meg se indokoltam, nem tartozom senkinek magyarázattal.
2018. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
nem ciki egyáltalán. nekünk még nem volt, pedig már lassan 10 éve érettségiztünk. de ha lenne, nem hiszem, hogy elmennék
2018. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem gáz.

Mi csak lányok voltunk. Szerinted?

Volt vagy 6 lány akikkel barátok voltunk és azóta is tart a baratság (idén 33 éve)

De a többség falusi gyökér volt, vagy ŕibanç abortuszokkal, vagy terhesen érettségizve.

Ki kiváncsi ezekre? Akiket szerettem a mai napig barátkozom a többi érdektelen.

Eddig 1 találkozó volt nem mentem, idén szerveznek megint és nem megyek, mert nem érdekelnek.

2018. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem gáz. Szerintem nem lesz. Beszéltem barátnőimmel és az ő osztályuk se csinált 5 év után. Szüleim meg idősebbek azt mondták nekik se volt még ilyenkor, mert nem telt el elég idő.
2018. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Màr megy a variálás, hogy valakinek csak szeptemberben lenne jó, a szervező csaj meg nyáron akarja.. Úgyhogy gondolom más se lesz ott. Akik írták,hogy ott lesznek,ők gimiben is jóban voltak. Én meg ülnék ott egyedül.

Egyébként nekem is vannak barátaim, egyetemre már nagyon szerettem járni,más volt a társaság. Azzal a csoporttal gondolkodás nélkül találkoznék bármikor.

2018. jún. 11. 13:12
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam, pedig nekem voltak barátaim. De volt jó pár idióta, akik miatt nem volt kedvem elmenni.

Szerintem sem gáz.

2018. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
12%
A te esetedben csak akkor mennék el ha kifejezetten sikeres az életed és betudsz mutatni a többieknek, de ha soha sem voltak a barátid és csak kényszerből voltál velük, akkor nem érdemes elmenned.
2018. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam, szimplán nem érdekel. Nem tartom a kapcsolatot senkivel, a többség még az utcán se köszön vissza ha véletlenül összefutunk. Arról meg nem is beszélve, hogy az értékrendem mennyit változott ahhoz képest, ahol nekik van. Teljesen más világban élek, mint többségük. Ezért nem értenénk meg egymást, a rosszálló tekintetekre meg nincs szükségem.
2018. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi számít sikeres életnek 23 évesen. Elvégeztem az egyetemet most januárban, lett munkahelyem és van kapcsolatom. Igaziból teljesen átlagosan élek. Nincsenek millióim, 6 kocsim, és nagy házam. Teljesen elégedett vagyok a jelenlegi a helyzetemmel. Az egyetemnek hála sokat változott a személyiségem is,ugyanis nem csak a kiröhögést és az elnyomást kaptam.

Amelyik csaj szervezi az osztálytalálkozót, gimi után kb minden osztálytársat törölt facebookról, illetve ő volt az, aki már az első napoktól kezdve elfordult, ha köszöntem neki, ha meg volt beszélve eleinte közös mozizás, akkor csak nekem nem szólt. Pont tőle indult az hogy ki lettem közösítve és a többieket ellenem hangolta. Persze hogy egy idő után már szólni sem mertem semmit. 2 lány szintén ilyen helyzetben volt mint én, velük elvoltam ott napközben, de barátságnak egyiket sem nevezném.

2018. jún. 11. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!