Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sírt már előttetek a tanár...

Sírt már előttetek a tanár óra alatt?

Figyelt kérdés

Gondolom a folyosón már minden ember látta sírni valamelyik tanárát, ők is emberből vannak és joguk van hozzá.


De olyan történt, hogy tartotta az órát és egyszerre csak elkezdett sírni? Ha igen, mi volt az indoka?



2018. okt. 12. 08:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem. A 12 év alatt egyszer sem emlékszem, hogy sírni láttam volna bármelyiket. Nálatok ilyen gonoszak a diákok vagy ilyen érzékenyek a tanárok?

Olyan volt, hogy a tanár kiment, mert elege lett egy csoportból olyan hülyék voltak és lusták...

2018. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer én rikattam meg a tanító nénit.


Kettő darab, 3 gombócos fagyitól rajzolt a táblára. Közöttük összeadas jel volt. Azt kérdezte, hány gombóc van összesen a táblán?


Én nagyon elkalandoztam, nem is arra figyeltem.

Felszolitott, én pedig láttam hogy mutogat a táblára. Egy fagyi meg egy fagyi az két fagyi..

Ravagtam hogy KETTŐ!

Leejtette a krétat es elsirta magát.


Ennek már 20 éve, de emlékszem rá :D



Aztán persze középben is volt hogy a fiúk nagyon megbantottak egy tanárnőt. És sírva rohant ki óráról..

2018. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Mikor általános iskolás voltam, volt egy nagyon fiatal, kezdő matektanárnőnk, akit napi szinten kikészítettek a fiúk az osztályból és volt, hogy sírva kirohant a teremből. De ha minden ok nélkül elsírja magát, akkor lehet, hogy magánéleti problémái vannak. Nekem is van mostanában, és gyakran megesik ,hogy ha kilépek emberek közé, elsírom magam. Nagyon nehéz ezt tartani, mindig akkor törnek fel a sérelmek ha emberek közé megyek. Lehet ez párkapcsolati probléma, vagy családi probléma. Valaki elvesztése stb.
2018. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Általánosban egyszer mert állandóan hangoskodtunk órán negyedikben. Akkor amíg sírt a tanár odakint rajzoltunk neki egy bocsáss meg macit és kidíszítettük és utána visszafogtuk magunkat.


Gimnáziumban sírt a tanárnő mert egy fiú órán ráordított egy lányra aki erre sírva kirohant a teremből és a tanár ettől sírva fakadt, de akkortáj hunyt el az édesanyja és érzékeny volt. Kiment és a lánnyal visszajött kissé megnyugodva. Hogy tetézzük, a kulcsot mindig a terem zárába hagyta kívül és valami vicces kedvú fogta magát és bezárt minket amikor visszajött a tanár meg a lány. :D


Egy másik tanárnőt már órán kívül láttam sírni.


Egyetemen pedig úgyszintén sírt egy tanárnő, ő óra megkezdése előtt (nem velünk volt órája de én is mentem arra az órára mert le kellett filmeznem ahogy órát tart) mert nem hosszabbították meg a szerződését az egyetemen.


Most több sírásra nem emlékszem, de én sokszor láttam őket sírni.

2018. okt. 12. 08:46
 5/28 A kérdező kommentje:
Ja az előző kommentem a "Nálatok ilyen gonoszak a diákok vagy ilyen érzékenyek a tanárok?" - ra ment
2018. okt. 12. 08:47
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Még kilencedikben, nagypofájú kretén osztálytársaim voltak, a tanárnőnk meg még kezdő kicsi és fiatal volt, és hát, inkább nézett ki végzős diáknak mintsem tanárnak, és hát nem kímélték a bunkók, szóval ja, elsírta magát, de mondjuk legalább ennek hatására visszavettek a kölkök a pofájukból, (legalábbis az óra további részére), utána meg már megszokta a tanárnő hogy az osztály nagy része foggyos szóval úgy ahogy rendben volt a továbbiakban.
2018. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Azt hiszem, ötödikben volt. Egy fiú osztálytársam órán összeszólalkozott a magyartanárnővel, aki feltett egy kérdést a srácnak, ő pedig nem tudott válaszolni rá, de a tanár nem hagyta békén, így addig nem mentünk tovább, amíg a gyerek nem erőltette meg magát, hogy valamit válaszoljon. Veszekedni kezdtek, a fiú pedig egyszer csak azt kérdezte a tanárnőtől, hogy: "Mi a szart akarsz tőlem?" A tanár elsírta magát, majd ott, mindenki előtt felhívta a gyerek apját, és elmondta neki a történetet, majd megkérte, hogy otthon beszélgessen el a fiával.

Sosem szerettem azt a tanárt, mert kipécézett gyerekeket, akik nem voltak színjelesek, de azért sajnáltam a helyzet miatt. A fiú pedig sajnos két éve meghalt, 20 éves volt.

2018. okt. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Általános iskolába 2-3 tanárunk sírva menekült az osztályból, igazgatóval jött vissza, a mi osztályunk a legrosszabb volt az egész iskolába. Középiskola 9-10. osztályba a magyar tanár nem bírta az osztályt meg a biosz tanár/ofőnk, teljesen kicsináltuk annyira, hogy elmentek az iskolából.
2018. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

# 7/8 Időpont ma 08:52


Miben halt meg a fiú, ha nem vayok indiszkrét?

2018. okt. 12. 08:57
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
7. válaszoló vagyok. Ha jól értesültem, balesetben.
2018. okt. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!