Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Baj, ha jó tanuló voltam,2...

Baj, ha jó tanuló voltam,2 nyelvvizsgám is van, de mégsem tanulok tovább, inkább elmegyek valami gyárba vagy a BurgerKingbe dolgozni?

Figyelt kérdés
Rendőr akartam lenni,de nem vettek fel,mem feleltem meg az egészségügyi elvárásoknak.Más szak meg nincs ami érdekel.Most összetörtek az álmaim és elég borús jövő elé nézek.

2018. okt. 28. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodtan elmehetsz egy évre dolgozni, aztán majd azalatt kitalálod, mit akarsz csinálni.
2018. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Egészségügyi elvárásoknak semmiképpen sem tudsz megfelelni? Nem feljeszthető/gyógyítható dolog?
2018. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 akkor meg mi a f* ért válaszolsz??


#3 ez genetikai betegség

2018. okt. 28. 18:33
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
94%

Keresgélj valami más után ami lehet teljesen más is ami még érdekel. Nézd meg amúgy mik érdekelnek.


Ha jó tanuló voltál akkor érdemes lehet továbbtanulni, mert sokszor jobb munkákat csinálhatsz. Kihasználhatnád a jó tanulási képességedet.

2018. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem gond, neked lehet az lesz ha eltelik egy kis idő, te meg még mindig a gyárban gürizel éhbérért.

Jelenleg én is gyárban vagyok, nekem csak szakmám és érettségim van, de azonnal váltani fogok, több diplomás is van a soron mellettem, vannak akik még úgy gondolkodnak mint én, vannak akik már annyira hozzászoktak az "alja" élethez, hogy az lett a norma és inkább maradnak, te szerintem ne akarj eljutni az utóbbi fázisig. :)

2018. okt. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó tanuló voltál és 2 nyelvvizsgád is van, akkor menj valami cégbe adminisztrátornak vagy logisztikusnak. Igaz, sokáig kell próbálkozni csak úgy ismeretlenül, de nem lehetetlen valami jó helyre elhelyezkedni. Ha valakinek agya van, akkor keressen pénzt az agyával, ne BurgerKingben dolgozzon.
2018. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!