Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kikezdett velem a tanárom,...

Kikezdett velem a tanárom, hogy viszonyuljak ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom (felnőtt oktatásban vagyunk, mindenki nagykorú!) , aki régóta viccelődik és megjegyzéseket tesz arra vonatkozóan, hogy bejövök neki. Mostanában viszont elkezdett smseket is írogatni ezzel kapcsolatban. Eleinte úgy tűnt, továbbra is csak ugrat, de egyre komolyabb lett a dolog. Jeleztem felé, hogy számomra ez nem oké, mert az én érzéseimet is is felkavarja, ugyanakkor zavar, mert tudom, hogy családja van. Azt gondoltam jól teszem, ha őszinte vagyok vele és megérti majd, de ehelyett mégtöbb forró üzenetet küldött és egyre agresszívabban követelte, hogy jelentsem ki, mennyire izgat ez az egész. Nagyon rosszul éreztem magam tőle és nem tudtam, hogy mi tévő legyek. Ha nem válaszolok és nem teszem meg amit akar, akkor még jobban feldühítem, ha válaszolok akkor tovább durvul ez az egész. Végül megírtam neki, hogy hiába kelt bennem bármilyen érzést, az baj, nagyon nagy baj!

Most szörnyen érzem magam és tele van a telefon félreérthetetlen üzenetekkel.

Kérlek, segítsetek értelmezni ezt a helyzetet, mert úgy érzem én vagyok a hibás, bűntudatom van a családja miatt és félek tőle is, meg a botránytól!


2018. nov. 3. 13:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tartalmas válaszokat! Nagyon sokat segítenek!

Most viszont nem tudom mi legyen. Mert pár napja leállt, nem jelentkezik.Gondolom részéről nem akarja hogy kiderüljön ez az üzenetváltás.

Várjak, vagy szóljak az iskolában esetleg ne is menjek oda többet?

(tudom, hogy nagyon szélsőséges gondolataim vannak, de nen voltam még ilyen helyzetben és teljesen tanácstalan vagyok)

2018. nov. 3. 14:13
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd abba miatta, menj be.


Amíg csend van, addig semmi gond, reméljük észrevette magát és leakadt.


Amint tesz egy újabb utalást, szólj rá, és közöld hogy a rendőrségre fogod vinni az ügyet.

2018. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Én is ebbe az irányba hajlok. Más nőkre is nyomult már iskolai farsangon, meg ilyeneken. Ezekre én nem járok, most hallottam róla. Szóval a tanári kar előtt meg a családja előtt az én esetem nem az egyetlen,ha kiderül.

2018. nov. 3. 14:31
 14/22 A kérdező kommentje:

De mivel eddig üzenetben jeleztem, hogy ez sok, fontosnak tartanám, hogy személyesen is beszéljek vele erről legközelebb.

Mit gondoltok?

2018. nov. 3. 14:32
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Legyenek lementve a telefonodra az üzenetváltások. Screenshottal pl.

#2 voltam.


Egyébként a szexuális zaklatás mérőt ez már kiakasztja...

2018. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pláne! Mi van, ha egyszer valakit (ne adj Isten, téged) megerőszakol?


Ha úgy gondolod, beszélj vele, de olyan helyen ami biztonságos (ne legyetek egyedül, vagy legalább egy kamera legyen) nem tudom hogy mennyire dühödne be. Vigyázz magadra!

2018. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gusztustalan amit művel, én elküldeném a fszba!
2018. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ettől az a érzésem, hogy elég agresszív lett, hogy nem jelentettem ki neki, hogy izgat-e ha rá gondolok.

Kérte, parancsolta és azt is leírta, hogy oké, hogy erről már beszéltünk, hogy nekem ez nem jó, de hogy őt nagyon felizgatta a tudat, hogy lehet, hogy korábban gondolok rá és most írjam meg neki, hogy felizgat amikor ezt olvasom.

....gondolom nem kell részleteznem, hogy izgalom helyett elkezdtem rettegni...és ekkor a félelemtől azt válaszoltam, hogy baj ha ilyen érzést (feligat) kelt bennem.

Erre azt válaszolta, hogy ezzel elrontom azt is ami jó.

2018. nov. 3. 14:43
 19/22 A kérdező kommentje:
Remélem érthető amit írtam, ha nem akkor kérdezzetek!
2018. nov. 3. 14:44
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Pff, "jó"...


Szerintem hagyd a francba a beszélgetést, most azonnal keresd fel a rendőrséget.


Ez a fszkalap még a végén tényleg megerőszakol valakit, akár téged is.

2018. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!