Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viszonyuljak a régebbi...

Mirus23 kérdése:

Hogyan viszonyuljak a régebbi barátaimhoz?

Figyelt kérdés
Egy barátnömmel összevesztem és a közös barátaink nagy részét ellenem forditotta. Tudom h nem igazi barátok,de személy szerint nagyon hiányoznak de azt se tudpm mi bajuk velem,az egész tök gyorsan történt. Mit tegyek ahoz hogx ha csak nem is h visszaszerezzem őket,de legalább bebizonyithassam nekik az igazat?

2017. jan. 3. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de ha a barátnőd tényleg ellened tudta őket fordítani, akkor tényleg nem igazi barátok!


Az igaz barát esetében a minimum, hogy megkér arra, hogy te is mondd el a saját verziódat a történtekkel kapcsolatban.


Nem biztos, hogy érdemes most ezért tenned. Én is voltam már hasonló szituációban, egy barátommal összevesztem, és ellenem fordította két közös barátunkat. És bármilyen rossz is volt, inkább békén hagytam őket. És az idő megoldotta, mert a két másik "barátom" idővel rájött, hogy milyen ember is, aki ellenem hangolta őket, és bocsánatot kértek. Már nem tartjuk a kapcsolatot, de jó érzés volt, hogy idővel bár, de kiderült az igazam!

2017. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Facebookon írd meg nekik az igazat, jól alaposan átgondolva, megmagyarázva. ha nem hisznek neked, vagy nem érdekli őket, akkor egyszerűen csak szemetek. Eddig is azok voltak, csak eddig nem te voltál nekik a célpont.
2017. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez velem is megtörtént. Tudom, hogy ez most nagyon rossz, de hidd el nem éri meg bármit is tenned, ha anélkül ellened fordulnak, hogy tőled bármit is kérdeznének. Majd túllépsz rajtuk és utána te is érezni fogod, hogy ez volt a legjobb döntés.
2017. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!