Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy tanár megtámad egy...

Ha egy tanár megtámad egy diákot mert a diák nem akarja odaadni a táskáját neki és a diák megis sérűl akkor ki a hibás?

Figyelt kérdés
volt ebéd de én nem akartam menni (nemis szogtam sose) de az eggyik tanárnő létra hozott egy olyan szabályt hogy mindenkinek ott kell lennie de én inkább fent vártam úgy hogy csak az eggyik tanárnő tudta van egy délelőtti és egy délutáni ezután bementünk az osztállyal telefonoztam mondta a tanárnő hogy lehet aztán később kihívot az osztályból hogy beszéljünk mondott valamit de az nem tartozik rátok majd azt mondta kérem a táskád (szogta néha kérni hogy eltegye a székemellé)de én nem akartam odaadni aztán meg elkezdtünk verekedni de akkor már bent voltunk az osztályba mert beverekedttük oda magunkat (a tanárnő szándékosan arra húzgált vagy valami) és megkarmolta a kezem (énis az övét) és vérzett a kezem aztán meg próbáltam nem elengedni a táskát hogy ne vegye el de elvette és odatette a széke mellé ezután már nem emlékszem hogy mi történt csak arra hogy büntetésből kilettem állítva a tábla elé és ottan még trollkodtam is egy kicsit és a trollkodásért a tanárnő szembe csapot
2018. nov. 6. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg az anyanyelvedet, utána írj bármit.
2018. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
A kisegítő iskolák már csak ilyenek, a dühöngő kamaszokat másként nem is lehet megfékezni, a szó lepereg rólatok.
2018. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem meg is vakultál fél szemedre, úgy talán jobban fogod értékelni a még előtted álló lehetőségeket. Mint pl. az írás-olvasás átlagos szintű elsajátításának kiváltsága.
2018. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Valószínűleg nem lett volna joga ilyesmit tenni. Vérzett a kezed, meg szembe csapott. Egyértelmű fizikai bántalmazás. De amelyik diák nem hallgat a szép szóra az meg is érdemli.

Írásjelekről vagy Magyar Helyesírás Szabályairól hallottál már? Ha nem, akkor sürgősen nézz utána. Katasztrófa az írásod. Remélem 11-nél nem vagy idősebb...

2018. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Már látom a holnapi tv2 híradó fő témáját.


Tanár terrorizálja az általános iskola diákjait.

-A történtekről megkérdezzük a megvert diákot, a L. Álehándrót(12) és a vele egy osztályba járó nővérét L. Maricsujt(18).

A gyerekeket annyira megrázták a tegnap történtek, hogy a sokk miatt 3 hónapja nem is tudtak bemenni az iskolába, ezért a család házánál beszélgettünk velük.

Megkérdeztük a gyerekeket terrorizáló mocskos szemétládát J. Irént(75), de csak a lányát értük el, aki lincselés miatti kómára hivatkozva megtagadta, hogy interjút csináljunk az anyjával.

Úgy latszik, hogy a verekedő tanár nem akarja tisztázni a dolgokat az ártatlan kisgyerekekkel és a kis Álehándró ezzel a traumával kénytelen leélni az egész életét.

2018. nov. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!