Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen készségek kellenek...

Milyen készségek kellenek ahhoz, hogy valaki bármilyen nehezítő tényező mellett is tud puskázni?

Figyelt kérdés
Az iskola legszigorúbb tanáránál, a leglehetetlenebb helyzetben is képes puskázni, a tanár orra alatt bűntudat nélkül képes bármit kipuskázni.
2018. nov. 9. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Tanulni kell.
2018. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer puskáztam a legszigorúbb tanár orra előtt.


Mondjuk kábé kétszer kaptam majdnem szívrohamot, de muszáj volt.


Hozzá kell tennem, nem szabad puskázásra hajtani, tanulni kell. Ez egy kivételes dolog volt.


Plusz háttértudás nélül a puska se ér sokat.

2018. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor lusta vagy tanulni , de minimális erőfeszítéssel akarod elkerülni a rossz jegyet, akkor sajnos csak a puska marad. :D Nem kell hozzá semmi sem, pár alkalom után kiismered a tanárt, hogy mennyire figyel oda és akkor egy kicsit nyugodtabban tudsz nekilátni. Viszont nem szabad rástresszelni és folyamatosan figyelni , mert az feltünő puskázás közben.. :D
2018. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A leglehetetlenebb helyzetben sehogy nem lehet puskázni. Volt, hogy egyetemi vizsgán beültem a leghátsó padba, direkt azért hogy majd könnyebben tudjak puskázni. Az egyik felügyelő tanár beállt a terem végébe és kb egy méterrel volt mögöttem végig. Csak néztem a papírt, csak néztem, de nem írtam rá semmit. Csak vártam az alkalmat, hogy egyáltalán el tudjam tüntetni a puskát amit kikészítettem, aztán beadtam az egészet üresen.
2018. nov. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"bűntudat nélkül" - Lelkiismeretlenség, gátlástalanság, gerinctelenség, ilyenek.
2018. nov. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!