Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy kell viszonyulni egy...

Hogy kell viszonyulni egy beképzelt lányhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány a suliban, aki iszonyat beképzelt és bunkó. Ha valami nem úgy van, ahogy neki tetszik, akkor egyből elkezd támadni, megszegyeniteni a másikat. Általában senkivel sem ért egyet(legyen ez vallás, hit, tanulás, bármi), és ugyan próbál érvelni, mégis hamar előkerülnek a nem oda illő sertegetesek. Például van egy fiú aki vissza mert neki szólni, 'beoltotta', azóta bármin veszekednek, egyből azzal jön, hogy milyen kövér. Mondja ezt úgy, hogy ő is kövér volt, fogyott, viszont most sincs jó alakja, sőt...

Beszélgetésekben burkoltan megjegyzi mindig, hogy ő mennyi fiúnak tetszik, hogy ő milyen okos, stb. Pl. múltkor is 'ki volt akadva', hogy jajj őt már annyian hívták el keringozni és nem bírja már ezt, hogy nem értik meg, hogy van barátja.

Akiket nem ismer, jobban néznek ki nála, egyből ri**ncozza,(mikor ő tenyleg nem különb) elítéli. Aztán ha véletlen szoba állnak vele, akkor meg mondja, hogy milyen jó fej, stb. Persze utána ha felhozom neki ezt, akkor egyből én vagyok a hülye, mivel ő ugyan nem mondott ilyet.

Egyébként a suliban sok barátja is van, felsőbb évesek, sok fiúnak is tetszik, bár nem nagyon tudom megérteni, hogy miért. Biztos nagy arc, mert be mer szologatni, vagy mert kiteszi mindenét. Ez ugye dobja az önbizalmat, és így mer meg gyokerebb lenni.

Gondolom azt akarjátok írni, hogy keruljem el. Csak az a baj, hogy a mi sulinkban nagyon kevés a lány, évfolyamonként max6, de ez már soknak számít. Mi 3-an vagyunk az osztályban lányok, és én nem nagyon tudok barátkozni, a másik lány meg inkább ehhez húz. Szóval valószínűleg egyedül lennek, ha elkerulnem.

Hogy kellene viszonyulnom hozzá? Mert már nagyon nem bírom és szerintem sokszor gusztustalan amit csinál, de ő észre se veszi.


2018. nov. 13. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt barátkozz nagyon gyorsan a fiúkkal, mert ha csak ezzel az értékelhetetlen alakkal és a harmadikkal tartanád a kapcsolatot, nagyon nehéz dolgod lesz a tanulással. Kell a minél több ismeretség, hogy tudj kitől kérni jegyzetet meg segítséget a tananyaghoz.

Másrészt a felsőbbévesek nagy részének, akinek ez a nő "tetszik", lefogadom hogy csak áll rá a farkuk és ezért barátságosak vele. Amúgy a leírásodból látszik, hogy ez egy bohóc, úgyhogy ha az a kérdésed hogy hogyan kell egy ilyenhez viszonyulni? Mint egy bohóchoz, nézd hülyének, mosolyogd meg a megszólalásait, ne vedd komolyan egy szavát se :D Az őrületbe fogja kergetni, csak legyél magabiztos vele szemben, és jó esetben egy idő után rájön arra is hogy moderálnia kéne magát.

2018. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
elég erősen önbizalomhiányos a lány és azzal próbál többnek, jobbnak látszani hogy másokat lehúz. igen, kerüld el
2018. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudok barátkozni, nem megy ez nekem. Pedig mostanában sokkal nyitottabb vagyok.

Szóval úgy nézzem hülyének, hogy csak mosolyogjak rajta, mikor beszologat? Esetleg mondjam, hogy ,,persze, igazad van(persze ironikus hangnemben)? :DD

Nem vagyok túl jó ebbenxd

2018. nov. 13. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Többiekkel egyetértek! Ezt a csajt még komoly pofonok fogják érni az életben, ha neki nem tetszik valami akkor beszól. Szerintem kb borítékolható, hogy megfog ő is törni. Emiatt ne aggódj!

Tehát Ne vedd őt komolyan, mert még nem komoly... csak egy akaratos kislány.

2018. nov. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nemaRendőrség ***** válasza:
Szeretet hiányosnak tűnik, hívd el hozzátok vacsorára, és nézd meg milyen egy szerető család jelenlétében(már ha a tiétek ilyen)
2018. nov. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne csináld amit az 5ös mondd!!!

Én hasonlót próbáltam, és a kiscsaj a családomat kezdte támadni rágalmazással az osztályfőnök felé.

Csak azért nem lett per/botrány belőle, mert Apám kiröhögte a libát, hogy ha ilyen hüle, akkor legyen, es elengedte a dolgot.

2018. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jujjj nekem volt szerencsém ilyen csajhoz a középiskolás éveim alatt. Azért utált meg, mert egyszerűen nem voltam képes ahoz aszisztálni, hogy boldog boldogtalant kiröhögött, megalázott..Én nem lennék helyedben puszi pajtás vele viszont a jó viszonyt az érdekedben megtartanám vele mindenképp. Viszont ne hagyd, hogy kihasználjon! Találj vele egy aranyközéputat viszont mindig legyél résen! Az ilyennel nagyon kell vigyázni.
2018. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!