Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valaki tud róla hogy...

Ha valaki tud róla hogy tetszik a tanárjának, és már nem sokára befejezi a középiskolát, hogy tehetne utalásokat, hogy neki sem közömbös a tanár, és tetszik neki?

Figyelt kérdés
A tanár férfi egyébként.

2018. nov. 17. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Sokszor ez a tetszés egyoldalú és az a "valaki" csak úgy gondolja, érzi, hogy tetszik a tanárjának mert neki tetszik a tanár, esetleg még szerelmes is bele és mindenbe amit mond/tesz a tanár, az a "valaki" azt magyarázza be magának, hogy ez is egy jel, hogy tetszik a tanárnak.
2018. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszene, akkor gyakrabban keresném mindenféle ürüggyel meg, mint ami még "normálisnak" tekinthető. Ha leesik neki, lépjen ő, ha meg nem tetszek, nem fog csinálni semmit, és én se égtem be.
2018. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam hogy "valaki" mert titkolni akarnék valamit, csak így tettem fel a kérdést... Egyébként meg elég egyértelmű, másoknak is feltűnt már, szóval nem képzelem be magamnak. De nem ez volt a kérdés amúgy. :D
2018. nov. 17. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Már bocs, de annak idején én is ezt hittem.

Volt egy 25 éves tanárom, nő.

Úgy voltam vele, hogy ilyen nincs.

5 évvel később találkoztunk, ráadásul akkor neki már férje volt, aztán simán hagyta magát megdugni és bevallotta, hogy ő se érti miért, de már akkor is vonzódott hozzám.

Szégyellte is, de ha léptem volna, hagyta volna magát már akkor is.

Szal ezt soha nem lehet tudni.

2018. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy szivet üziben.
2018. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!