Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszek a tanáromnak, vagy...

Tetszek a tanáromnak, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
( 11.-es vagyok, lány. A tanár 37. ) Nem szoktam az óráján túl sokat jelentkezni, mert nem igazán értek hozzá, szóval mondhatni "csendes" vagyok. Észrevettem azt, hogy többször kérdez engem mint az osztálytársaimat, de szerintem nem számonkérően, mert amúgy kedves szokott lenni velem. Volt már olyan hogy nem írt be 2 rossz jegyet, miközben másnak be szokta írni. Órán is sokszor megemlít, kimondja a nevem, megengedte hogy ne írjak dolgozatot mert nem voltam, viccelődik, meg szokott dícsérni ha valamit jól csináltam (ez nem annyira gyakori másnál). Nem tudom hogy ez csak kedvesség, vagy tetszek neki? Nem olyan fajta tanár aki "kedveskedő" lenne alapjáraton.

2018. okt. 27. 00:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha jó csaj vagy biztos tetszel neki
2018. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Nálam az ofim csinálja ezt.
2018. okt. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy simán csak szimpatikus vagy neki valamiért.
2018. okt. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Valószínű igen,csak a törvények miatt visszafogja magát
2018. okt. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
67%
Bocsi, nem olvastam rendesen csak fekkurtam az agyam. Én is tanítottam, pont egy ilyen kis úgy miatt kellett lépnem pedig semmit nem csináltam csak a kiscsaj beképzelt dolgokat. Sajna nem dicserhetunk senkit mert felreétik...
2018. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%
Keress egy korodbeli srácot. Vele nem hiszem hogy egy kalandnál több lehetne. Hiszen valószínűleg felesége, és gyerekei vannak. De nemsokára végzel, és akkor közeledhetsz hozzá, ha nagyon szerelmes vagy!
2018. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is volt egy tanárom, aki így viselkedett velem, de kiderült, szimplán csak kedvel valamiért és amúgy családja van.
2018. okt. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jöhetnek még, mert eddig nagyon változóak a vélemények, és jobb lenne többet is olvasni. :)
2018. okt. 27. 18:11
 9/27 Solya. Orsika ***** válasza:
81%
Szerintem csak kedves veled, gondolom szimpatikus vagy neki!😌 Bár ha jó csaj vagy.... sose lehet tudni
2018. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Sztem nincs kizárva hogy bejössz neki.. Bár nem biztos, figyeld meg, hogy szokott e téged bámulni.. Az sokat elárul... De az tuti hogy nagyon kedvel.
2018. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!