Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt minek hívjuk, esetleg mátir?

Ezt minek hívjuk, esetleg mátir?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy a szomszéd nő a munkahelyen az egyik kolléganő jelenlétében, mondta, hogy egy hűtőt levitt a diófához, és nem segítettem.


A kolléganő, kérdezte tőlem, miért nem segítettem? Azt feleltem, nem szólt, nem a szomszédnő szoknyáját fogom, hogy mit segíthetek neki. Nem szólt így járt.


Tehát ez kilőve, ezért mást ezközt kellett bevetnie, így az volt a baja, hogy bent vagyok a házba, és ezért nem láttam, hogy segíteni kell.


Ismét mondtam. Nem szólt. Miért nem szólt.



Szóval ez a mátír szerep? Már egy ideje észrevettem, hogy okol a szomszéd, olyan dolgokért, amit nem értek.

Azt, hogy mi lehet a problémája?


Mindig hibáztat valami miatt. Mit lehetne tenni?



2018. szept. 12. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mátír, hanem mártír.


Egy bunkó, aki azt nézi, miben tud ártani neked.

2018. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A férjével is olyan lekezelő módon bánik. Igaz a férje fiatal 42 éves, ez a nő meg 53 éves.


Anya-gyerek kapcsolat ahogy elnéztem a beszélgetésüket. Nem egy férj-feleség.

2018. szept. 12. 18:01
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Én juszt is odamennék szívatni: "Jó napot kívánok, Marika néni, jöttem segíteni! Miben, miben, hát reggelizni! Majd ha szépen leszállítja a rakományt a Hami-vonat, büfikézünk egyet, aztán majd a vécén tessék szólni, mikor mehetek törölgetni, csókolooom!"
2018. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lehet a férje bottal sem piszkálja meg, ezért ilyen velem (is)?


Elég fura érzésem volt, amikor felfedeztem, hogy mindem új emberrel úgyanúgy ismerkedik meg.


Kezdetben felnyerít a "poén" amit mond az illettő. Utána cukorkát osztogat. Azután lassan, de biztosan áldozati bárányt csinál a kiszemeltből. (Próbál)

2018. szept. 12. 18:23
 5/13 anonim ***** válasza:
anyam is detto ugyan ez. o narcisztikus, szoval ez a no sem lehet 100as.
2018. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
De mi köze van a sztoridnak a szomszéd férjének a korához, a szexuális életükhöz, meg a többi? Élvezettel beszéled ki őt a háta mögött? Te kezdted a kibeszélősdit, és csak azután kezdett ő is befeketíteni téged mások előtt? Nincs annyi bátorságod, hogy szemtől-szembe megkérdezd tőle, mi a baja veled, ugye?
2018. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hogyan építsem le magamról? Olyan, mint a piaci légy.


Szóval egy idős nőröl van szó, aki kezdetben (bár voltak előjelek) kéretlen segítő kezet nyújtott. Semmi vicceset nem mondtam, de ő felnyerített (bevallom jó esett, hogy poén szülött vagyok)

Aztán nagyon alázatosan hordta nekem a kaját....eleinte mindig visszauzasítottam....aztán azt mondja "nem kell"


Kifigurázott, hogy mondt neki: nem kell.


Tehát nem azt mondtam: köszönöm. Nem kérek, kedves.


De mindig tukmálta rám a kaját, és nem fogta fel az agya. Idővel elfogadtam, odaadtam a kutyának-macskának.


Akkor fordult ki magából, amikor azt mondtam neki: olyan VAGY, mint a vészmadár.


Tudod milyenek az öregek, aggódnak mindenen, és rémeket látnak.


Ez a dologot azóta is felhozza, hogy én minek hívtam, pedig az igazán űtôs dolgot nemcis tudja.


Szóval konktétan loptaca tojást a tyúkok alól, ott lapult a zsebében, és nem tettem szóvá. Egy részét ideadta, 2-3 eltett magának.


És amikor hoz vízet a munkahelyedről, s mindom neki: lopod a vízet?


Nagyon felszívja magát, mert bár a vízet nem lopja, de a lopás a hobbija.

2018. szept. 12. 19:27
 8/13 A kérdező kommentje:

#6


Nem lehet vele beszélni, mert viccet csinál mindenből. Erőltetett nevetést.


Amikorcjavaslatot teszek "azt már elronrottad"


Szóval nem akarja a játékszerét (engem) elveszteni, ha normalizálódnak a kapcsolatunk.


Mindenből viccet csinál. És erőltetetten nevet. Felnyerít. Nem tudom mit szed.


A szex azért hoztam fel, mert napi színten van szexuális megjegyzése a munkahelyen.

2018. szept. 12. 19:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Hűtőt a diófához, hát ez érdekes :D

Nálunk a konyhában van a hűtő.

2018. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kapott egy nagy hűtôládát néhány hónappal ezelőtt, ami egy napos hadználat után tönkrement. Kitették az udvarra.
2018. szept. 13. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!