Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Eláruljam hogy puskázott?

Eláruljam hogy puskázott?

Figyelt kérdés
Szóval bioszból írtunk, és az egyik gyerek szinte mindig puskázik rosszul tanul, ha meg megszólom emiatt még neki áll feljebb szóval mindegy. Egyébként úgy szeretném beárulni! No meg minden tanárnak én vagyok a jobb és balkeze, Dök elnök.

2018. nov. 27. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg törődj a saját dolgoddal, ne legyél csicska. A csicskák köztudottan szar emberek. A szar embereket senki sem szereti. Akit senki sem szeret az egyedül marad. Nőlj fel, nem oviban vagy, hogy árulkodj.
2018. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nos a történelem megmutatja: aki talpat nyal az mindig jól jár... lásd KGB Rákosi stb
2018. nov. 27. 20:50
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha dedós akarsz lenni akkor árulkodjál. Foglalkozz a saját dolgoddal, az árulkodós embereket soha nem fogják szeretni. A későbbi életedben is ilyen leszel majd és úgy megfognak verni hogy csak nézhetsz!

Ne foglalkozz azzal hogy az a srác mit csinál, legyen az ő dolga.

2018. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kéne ennyire elszállni, mert te vagy a tanárok kedvence. Ha azt akarod, hogy megutáljanak a többiek, áruld be, de neked mi hasznod lenne belőle? Nem tudom, nálatok milyen az osztályközösség, de nálunk például eszünkbe sem jutna, hogy beáruljuk az osztálytársunkat, ha puskázik, sőt mi inkább segítünk egymásnak doga közben is, ahogy lehet.
2018. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme a középiskolai magolásnak, én is mindent puskáztam, semmi értelmét nem láttam bemagolni azt a sok felesleges dolgot. BME-n már nem puskáztam, kivéve a gazdasági, jogi, szabvál tárgyakból.

Ha meg beköpöd az osztály csicskája leszel.


28F

2018. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem srác, lány. Amugy mindenki utálja.ezzel próbálok jobban beivódni a vezetésbe:már olyan dolgokat is rám bíznak mint egy miniszterre. Ha meg ezért bajom történik: ultra nagy balhét csinálok. Lasd koholt vádak. Elég jó vagyok ebben
2018. nov. 27. 20:54
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél spicli. Egyszer majd lehet , hogy arcra esik, de ne te ejtsd arcra direktben. Ügyes volt, mert a tanár nem vette észre. Egyébként szerintem sem helyes a puskázás. Egyáltalán nem. Ahogy az sem, hogy adott esetben oldalakat kell bemagolni:) De én mondjuk sosem puskáztam; mert én pl nem bírtam volna elszámolni a lelkiismeretemmel. Ha valakit kiszúrtam doga közben, hogy puskázik, csak hüledeztem rajta; hogy nem becsületes; de aztán beletörődtem. Amúgy egyszer volt olyan is, egyszer majdnem véletlenül lebuktattam az osztálytársamat; mögöttem ült; és egyszercsak azt vettem észre, hát én már kész voltam kitöltöttem a feladatlapot, és félig oldalra fordulva ültem; és a mögöttem ülő padban a csajnak egyszercsak leesett valami papír. Majdnem megszólaltam, hogy leesett valami papírod és majdnem fölvettem neki:D XDDD De aztán még időben kapcsoltam; de mikor írtuk, akkor már ilyen kómás voltam, vagy bepunnyadt; szóval talán nem voltam már teljesen éber; korán kelés, meg előtte is volt egy-két agyzsibbasztó óra már... Aztán így tényleg tök vicces; én jószándékúan fölvettem volna, és lehajoltam volna odaadtam volna neki, hogy "leesett valami papírod". :):):):)
2018. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

Miniszterre??? Hát mi a f.a.sz.?

Annyira el vagy szálva magadtól, hogy már csak el kellene engedni azt a zsineget, te meg kib..aszottul elszálnál. Ne nézz le mást. Koholt vádak, stb... Suliban lévő tekintély egyenlő nulla, semmit nem érsz el a való életben, ha kinyalid a tanárok s.eggét.

2018. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*Ja és én az első padban ültem, ablak felőli padsor; a tanár meg a tanári asztalnál, a középső padsorral szemben:)
2018. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8.

A iskolai tapasztalatokból tudom. Meg nem mindennap bízzák rá a tanári gépet egy napra az iroda közepén egy tizenévesre'

2018. nov. 27. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!