Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Eláruljam hogy puskázott?

Eláruljam hogy puskázott?

Figyelt kérdés
Szóval bioszból írtunk, és az egyik gyerek szinte mindig puskázik rosszul tanul, ha meg megszólom emiatt még neki áll feljebb szóval mindegy. Egyébként úgy szeretném beárulni! No meg minden tanárnak én vagyok a jobb és balkeze, Dök elnök.

2018. nov. 27. 20:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
wtf?
2018. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Egy csicska vagy,jól meg kéne téged verni
2018. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Lol, csak trollkodik. Hülyegyerek :D
2018. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja egyébként valaki írta, hogy nem lenne értelme elmondani. Neked nem lesz több, jobb semmivel az életed; nem lesz gazdagabb, ha elmondod. Egyébként még ha el is hinné, utólag nem tudná rábizonyítani, úgy meg rágalmazás is lenne.
2018. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*Ja és valszeg nem kedvelne az osztálytársad utána.
2018. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Meg nem mindennap bízzák rá a tanári gépet egy napra az iroda közepén egy tizenévesre'"

Én másfél hétig nem voltam tesi órákon mert az osztályfőnökömnek kellett sulis dolgot csinálni a gépen. Engem kért meg mert tudta hogy értek ezekhez. Igaz, nem egy iroda közepén volt, hanem a szertárban (az, az minden felügyelet nélkül volt rámhagyva). Akkor most én is szálljak el magamtól?

Amúgy ha azt akarod hogy mindenki megutáljon köpd csak be.

2018. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Már megint egy idióta aki unatkozik és provokálja a népet ....
2018. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Jár mindenkinek a második esély
2018. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
89%

Ha valódi kérdés, akkor végtelenül sajnállak. Tizenéves létedre egy nagyon gerinctelen ember vagy. Ha problémád van a másikkal vele beszéld meg, ne a tanárokhoz rohanj segítségért. Nagyra tartod magad annak ellenére hogy csak egy szimpla iskolai rangról van szó. Semmit sem jelent.

Ha normális osztályod van, remélem hogy elvernek a gyávaságod és a gerinctelenséged miatt. Nálunk legalábbis kérdés nélkül ez lenne. Osztály vagyunk, kiállunk a másikért. Van akit utálsz - békén hagyod, és kész.

Ha a tanárok rád bíznak egy gépet, akkor nőj fel a feladathoz, és ne legyél ennyire gyerekes.

2018. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!