Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Eláruljam neki, és ezzel segítsem, vagy inkább hallgassak?

Figyelt kérdés

A helyzet: Egy egykori barátnőm régebben használta a laptopomat, és benne maradt a jelszava a gépemben. Amúgy, már nem vagyunk barátnők, mert mint kiderült, kihasznált, a hátam mögött mindennek elmondott. Na mindegy. Szóval, ma belépéskor véletlenül az ő profiljába léptem be, de közben kiszaladtam.... mire visszajöttem, már folyt egy beszélgetés, és mivel nem értettem a helyzetet (nem volt ismerős az oldal), beleolvastam. Tudom nem kellett volna. A lényeg, hogy a csajszi a jelenlegi hapsiját ócsárolta, hogy a hapsi fia egy hülye, de, hogy a hapsi ne szóljon bele a saját gyereke nevelésébe, de mindegy is, mert kiviteti magát a hapsival Angliába, és ott majd kidobja. Csak arra kell neki, hogy kivigye külföldre. A hapsi miatta vált el a feleségétől. A csajszi amúgy ráadásul a testéből éldegél, nem hiszem, hogy erről tud a hapsija (aki amúgy tűzoltó, így elég kiszámítható, hogy mikor nincs otthon, hogy a nő tudja űzni az ipart). Sajnálom a hapsit, nem ő lenne ennek a nőnek az első áldozata, az előző hapsiját börtönbe is juttatta. Nem akarok beleavatkozni az életükbe, de azt sem kéne hagyni, hogy a hapsi ekkorát koppanjon.... ezt senki nem érdemli meg.

Szóval, szerintetek???


2015. febr. 1. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Küld el a faszijának a belépési adatokat, aztán majd ő elolvassa, hogy a nője mit beszélget.
2015. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, amíg nem törli ki a beszélgetést a nő. De örülnék, ha valaki más küldené el neki és nem én.
2015. febr. 1. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy új facebookot, random névvel, új emaillel, pár perc az egész.
2015. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És akkor ne mondjuk azt mi, férfiak, joggal, hogy "minden nő k.va?" pfff
2015. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem minden nő. Én sem vagyok k@rva. Ez a csaj konkrétan az, és ráadásul tönkre akarja tenni a pasast. Nem ismerem a hapsit, de nagyon sajnálnám. Megcsináltam a profilt, de nincs merszem a végső lépéshez....
2015. febr. 1. 15:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha van valaki aki vállalkozik rá helyettem, küldjön egy emilcímet, amire elküldhetem az infókat.
2015. febr. 1. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Na azért ez meg elég nagy görénység, ne mással akard elvégeztetni a piszkos munkát.

Ha nem akarod magad felvállalni ebben a helyzetben, oké.

De ne másra tereld a gyanút, csinál egy új facebookot, aztán küld el arról.

2015. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki itt tanácsot adott, az ugye tudja hogy bűnrészes?
2015. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én írnék ennek a pasinak, leírnám mért nem barátkozom a csajjal, hogy tudtam róla és beidéznám amiket a volt barátnőd írt róla, majkd eldönti mit tegyen. Ha tudja hogy a csaj a testéből él, akkor őt sem kell félteni, minek van ilyen nővel? Mást viszont ne kérj meg arra, hogy ezt helyetted megtegye.
2015. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!