Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem tettek vajon semmit...

Miért nem tettek vajon semmit az igazgatóság egy pszichopata gyerekkel?

Figyelt kérdés

Úgy kb még 15 éve volt egy osztálytársam középiskolába, aki nettó pszichopata volt. Viszonylag gazdagok voltak a szülei, és fehérek. Most nem részletezem, hogy miket csinált, a lényeg az, hogy már a tanárok is átláttak rajta a végén. Mert ugye addig amikor eldurvultak a dolgok a felnőttek előtt mindig adta a jókisfiút, és hittek akkor neki.


Mindezek ellenére majdnem velünk érettségizett le, és amiért kivágták az iskolából az is olyan kis semmilyen dolog volt ahhoz képest amiért tényleg ki kellett volna csapni. Mindenki tudta, hogy miféle, mégse csinált senki semmit.



2018. dec. 12. 11:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Inkább csak hasonló. Te lehet, hogy nárcisztikus vagy, de semmiképpen sem pszichopata. Persze most nem akarok dobálózni itt a jelzőkkel, mert nem sok értelme van, de te semmi durva dolgot nem írtál.


Gondolom otthon nem szabták meg soha, hogy mit, és hogyan (vagy sikertelenül) és azért lettél ilyen "vadállat" de ez még nem pszichopátia, meg nem is gonoszság. Tudom milyen az iskola, minden gyerek hasonló dolgokat csinált volna, ha megtehette volna. A legtöbb tanár rászolgál, hogy így beszéljenek vele. Nyilván nálad nem volt tétje annak, hogy most csinálsz e valami nem illőt, vagy nem csinálsz.


Ugye akiről én beszéltem az is olyan ember volt akkor (gondolom még most is az) hogy éppen azt csinálta, amihez éppen akkor kedve volt. Nem korlátozta magát, mindig megcsinálta. Csak a különbség abban volt a többi ilyen emberhez képest, hogy mihez volt kedve, hogy mik voltak a vágyai. És ezek voltak kifejezetten betegesek.

2018. dec. 13. 08:52
 12/12 anonim ***** válasza:

#10 vagyok


Persze, értem én, csak jelezni szerettem volna, hogy én is bőven problémás voltam, és nem tudtak mit csinálni :)


Amúgy aki velem rendes volt (korrekt, kedves, tisztelettudó), azzal én is, ellenben aki ellenséges, hát... finoman fogalmazva az vesztett :)


Az ingatlankereskedőnél is így volt, bár ott a munkatársam volt pszichopata (az tényleg az volt, szó szerint) - volt hogy vettünk egy telket, amikor el akartuk adni, a szomszéd házába beköltözött egy csöves (vevőt ez elriasztotta).

Én felhívtam a tulajt, hogy csináljon valamit... egy hét múlva visszamentünk, és mivel semmit nem csinált a tulaj, a munkatársam "megoldotta" finoman fogalmazva lakhatatlan lett az épület...

2018. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!