Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is fogalmazódott meg a...

Másnak is fogalmazódott meg a fejében negatív gondolat sok hónap sikertelenség után? "Talán soha nem lesz gyermekem? " Sikersztorik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kb. 10 hónap után. Egy év után már el is hittem magamnak.

13 hónap után sikerült. :) Épp a férjem állt spermavizsgálat előtt, már nem kellett elmennie.

Most másfél éves, imádom!

2012. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát így 34 évesen, 8 hónap után már gondolkozom olyasmin, hogy nekem nem lehet. Mondjuk én az első hónap után már ezt gondoltam. Egyelőre nincs sikersztori.

Fura, hogy ennyire nehezen jön össze sokaknak. Nem természetes szerintem.

2012. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ebben a cipőben járok. Már hagyom hogy ugy alakuljon ahogy az megvan irva. De remélem fog sikerülni. Remélem nektek is. Kitartást
2012. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi még "csak" fél éve próbálkozunk,de már néha én is ott tartok,hogy ilyenek jutnak eszembe,pedig tudom,hogy nem szabadna...:(
2012. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy fogalmazódott meg. Első terhességem a 7. próbálkozós hónapban jött össze, sajnos vetéléssel végződött, de akkor már legalább tudtam, hogy tudok teherbe esni. A dokim biztatott, hogy másodjára könnyebben szokott sikerülni, de nem így lett, akkor a 8. próbálkozós hónapban jött össze (ő már 6 éves). :) A harmadik viszont tényleg hamarabb sikerült, 4. próbálkozásra.


Ismerek több olyan párt, akik egy évig is próbálkoztak sikertelenül, és utána jött össze, minden külső segítség nélkül.

2012. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nekünk 2 év után sikerült, de sajnos vetéléssel végződött. egyikünknek sincs semmi baja, mindketten voltunk vizsgálatokon.

én is sokat gondolok erre, sajnos.

2012. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most már én is nagyon aggódom, pedig már született egy kisfiúnk. A kistesó viszont 2,5 éve várat magára. Most már nagyon szomorú vagyok, és félek, persze.
2012. okt. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
1 éve próbálkozunk, voltunk kivizsgáláson is, nálam volt gond a pajzsmirigy hormonnal, amire azóta gyógyszert szedek.Most álltam neki a palástfű teának, és kipróbálom a méhpempőt is.Egyenlőre olyan távolinak és elképzelhetetlennek tűnik, hogy egyszer én is anyuka legyek...Arról nem is beszélve, hogy rettentő irigység fog el minden kismama láttán.Szinte már szánalmas...pedig próbálok tenni ellene!
2012. okt. 6. 19:00
 9/12 anonim ***** válasza:

és mi volt a gond a pajzsmirigy hormonnal? mennyi volt az értéke?

én is nagyon irigykedek minden kismamára, és én is úgy vagyok vele, hogy vajon valóban én is egyszer anya lehetek? nem is beszélve arról ,hogy mennyire utálom a folyamatos kérdezgetést, hogy babát terveztek, mikor lesz már baba? már kerülöm az embereket... :(

2012. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én sztorim igen régi. 7éve vagyunk együtt amióta ismerem csak pár hónapig védekeztünk. Hamar össze is költöztünk (3hónap után nagy volt a távolság) 6 és fél éve próbálkoztunk. Mind a ketten voltunk vizsgálaton de minden rendben van. Hozzáteszem igen stresszes volt a munkahelyem nap mint nap. Minden hónap csalódás volt számunkra mert annyira szerettünk volna egy picikét. Ez év június végén átkerültem másik sorra ahol a párom is van. Nagyon nyugodt hely. Augusztusban 2hetet késett de nem foglalkoztam vele, mert többször előfordult így azt gondoltam, hogy most is csak késik. De mikor egyik napról a másikra kezdtem megundorodni a kávétól akkor már gyanús lett. És egy szombati nap reggelén csináltam tesztet ami erős pozitív lett. Alig akartuk elhinni így következő héten kedd reggel megismételtem ami szintén pozitívat mutatott. De augusztus 22.én UH nyugodtam meg mikor tényleg kiderült a terhesség. Október 1jén voltam 12 heti genetikain amin minden rendben volt. Annyira örülünk neki :)
2012. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!