Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezekután hogyan vigyem haza a...

Ezekután hogyan vigyem haza a melltartómat a suliból?

Figyelt kérdés

Nincs rendes öltözője a sulinak ezért a mosdóból alakítottak ki részt erre.

Volt tesink és szokott nálam lenni váltó melltartó és kicsúszhatott a táskámból. Másnap reggel mentem suliba és láttam a 7. osztályosok szekrényére a folyósra kiakasztotta a takarítónő, mert megtalálta és utoljára 7eseknek volt tesije.

Mindenki látta h ott lóg, osztályunkból 3 , meg 7-ből egy lány jöhet szóba akiknek nagyobb melle van. A 7.es csajra fogták rá h övé, de már olyanok is elterjedtek h a magyartanáré vagy a takarítónő vette le és sajátját rakta ki. Otthon nem merem elmondani h elhagytam, a suliból ezekután meg nem merem elvinni mert mindenki rajtam röhögna .



2019. jan. 5. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezen parázni.


Ha kiderül hogy a tied, akkor mi van? Amúgy is hordod, na bumm. Maximum 5 percig lesz szenzáció amíg nem találnak valami vicces Youtube videót vagy új mémet.


Elmondani is el lehet a szülőknek. Egy melltartó nem tudom milyen árban van, de azért nem olyan mintha a telefonod vagy kocsid hagynád el.

2019. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
Szünetben, amikor sokan vannak kint és sokan láthatják, egyszerűen leakasztanám, és hangosan közölném, hogy ott hagytam az öltözőben igen, jah, rejtély megoldva.
2019. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Sajna erre nincs jó megoldás, fölös lenne az a szöveg, hogy ne aggódj, csak vidd el, mert a te korosztályod nem elég érett ehhez a toleranciához, és szinte biztos, hogy kicikiznének. Sutyiban kellene megbeszélni az illetékessel, hogy ne mutogassák tovább közszemlén, aztán szépen mindenki elfelejti majd. Ennél jobb ötletem nincs.
2019. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz a többiek véleményétől, és nem akarod, hogy megtudják, hogy a tied, akkor miért nem veszed le onnan akkor, amikor nem látja senki?:) Nálunk anno általánosban 7.30 előtt kb senki nem ért be, érkezz kicsit korábban, sunyiban leakasztod, és kész:)

Utána jöhetnek a rejtélyesen eltűnt a melltartó onnan sztorik, de amúgy senki nem fogja megtudni, hogy a tied volt - kivéve ha legközelebb is abban mész és látják az öltözőben rajtad:)

2019. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Es mondjuk, ha hamarabb bemennel a suliba, mikor senki se lat leszeded? Vagy oran kimesz a mosdoba, leveszed a szekrenyrol, raveszed a masikra(elotte mondjuk ne vastagat vegyel fel).

Vagy kerd meg a takaritonenit, hogy szedje le, vigye be a portara, te meg suli utan bemesz oda es elkered, beleteszed a taskadba. Lehet, hogy osztalytarsaid azt kerdeznek, hogy miert mentel a portara. Esetleg nap elejen eljatszhatnad, hogy 'elhagyhatnad' a tesicuccod. Mondod a tobbi lanynak, hogy nincs meg, es majd suli utan bemesz erte a portara. De akkor sem lesz meg, igy szomoruan kibattyogsz tesifelszereles nelkul, viszont taskadban a melltartoval. Masnap kozlod, hogy igazabol otthon hagytad, szoval nincs para. (Ertelemszeruen ne tesizz azon a napon, mikor 'nincs meg' a felszereles, be se vidd a suliba.):D

Majd legyintenek egyet, hogy jaj de butus vagy, te pedig orulsz, hogy visszaszerezted a melltartot.

Bar lehet tulkomplikaltam, de en igy csinalnam.xD

2019. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ha a portás pasi akkor kicsit érdekes lehetne, ha ezt valaki látná, szóval azt én pl nem ajánlanám,de tök jó ötlet, hogy menj be előbb; vagy nem is kell előbb odamenni, hogy túlgondolod; fogod azt odamész, azt leszeded. Vagy pl barátnőkkel együtt. És akkor pl lehet az is, hogy egy hirtelen mozdulattal lekapod és bevágod a táskádba. Amúgyis, ha meglátják, hogy a tiéd, mi lesz akkor? És egyébként meg jól írták, úgyis csak addig lesz max poén ; mégha látja is valaki, amikor leveszed; amíg nem találnak valami újabb viccesebbet. Szóval ez nem olyan nagy durranás énszerintem:).
2019. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
És ha óráról kikéreckednél a "mosdóba"? Gyorsan leakasztod , elvileg nem fog látni senki, aztán beszaladsz a mosdóba felveszed, és vissza sétálsz az osztályba. Ha vége van az órának, viszed magaddal a táskádat, leveszed, és már megint csak 1 melltartó van rajtad. Szerintem ha 15 percel az óra vége előtt mész, akkor nem sokáig lesz rajtad 2 melltartó. Amúgy meg nyugodtan elmnondhatod édesanyádnak, hogy ő mit tanácsol, mit tegyél. Amúgy meg ha nem nagy értékű volt, akkor inkább felejtsd el szerintem. :D
2019. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Fogalmatok sincs milyen kegyetlenek tudnak lenni a diákok a társaikkal. Mióta létezik internet már nem csak az iskola falai között hanem online is tudják megalázni és zaklatni a társaikat.

Kérdező, szerintem engedd el ezt a dolgot, egy melltartó nem ér annyit, hogy utána hónapokig rajtad röhögjenek. Viselkedj úgy mintha az a melltartó nem a tied lenne, de ne próbáld másra terelni a gyanút. Viselkedj úgy mint aki semmit se tud az egészről.

2019. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
13%
Jézusom, komolyan egy pár száz forintos vacak miatt stresszelsz ennyit?? Kívánom, hogy ennél nagyobb problémád sose legyen!
2019. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos hogy otthagynám nem ér annyit egy melltartó. Jártam így gimiben a koleszban én is. Véletlen kettő tiszta bugyit vittem ki a közös zuhnyzóba és amíg öltöztem félretettem. Ott is hagytam véletlen. Mire eszembe jutott visszamentem volna érte de addigra már a folyosón fociztak vele. Elsüllyedtem szégyenemben de mivel nem tudták kié,nem buktam le és gondolom másnap a takarító néni kidobta :( ne aggódj nem vagy egyedül kérdező :D
2019. jan. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!